Szkolne Lata
26 września 2006

Witam !!!

Odbyłam w sobotę 23. 09. 2006r. bardzo miłe spotkanie z koleżankami z klasy. Było nam dane spotkać naszych profesorów. Między innymi : Pan Stelmach- uczył języka polskiego, Pan Dobrzyński- uczył matematyki , Pani Dyrektor Kocemba. Ponieważ mamy zrobione pamiątkowe zdjęcia, dlatego pozwalam sobie je przesłać, licząc na to, że wyżej wymienione osoby za pośrednictwem koła absolwentów będą miały możliwość obejrzenia tych zdjęć.
[...więcej zdjęć... ] Pozdrawiam.
Dorota Gidzińska.

Nie tak dawno dowiedziałam się o ciekawej stronie internetowej http://www.szkolnelata.pl/ , na którą weszłam żeby się zapisać. Jak się okazało, naszej szkoły tam nie było. Musiałam SWP zgłosić administratorowi, który następnie przez kilka dni sprawdzał w rejestrze czy taka szkoła rzeczywiście pod wskazanym adresem istniała, dopiero wtedy jako pierwsza ( i jedyna jak dotąd ) zapisałam się na liście absolwentów.

Zatem podaję link i zachęcam do wpisywania się na tej stronie. Można również tą drogą odnależć koleżanki / kolegów, przyjaciół po latach.

Moje dane :
Dorota Gidzińska