Lekkoatletyka    2004 - 2006
I rzut ligi lekkoatletycznej dziewcząt 16 października 2008

II miejsce w powiecie
KonkurencjaUczestnicy
100 mSudoł Paola 3 e,
Turek Anna 2 a
4 x 100 mTurek Anna,
Moskal Ewa 2 b,
Staworowska Klaudia 3 d,
Sudoł Paola 3 e
400 mSisko Sandra 2 b,
Sulikowska Justyna 1 d,
Zabdyr Daria 2 f
800 mGarbacz Monika 2 d,
Missa Katarzyna 2 d,
Karpińska Monika 1e
Pchnięcie kuląHajdasz Justyna,
Szajkowska Paulina,
Pocion Natalia,
Parcheta Marta
Skok w dalMalina Anna 2 d,
Smernicka Joanna 3 d,
Staworowska Klaudia 3 d

Opiekun: Głowacka Beata

Miejsce i data: 15.10.2008 r. Świdnica Stadion SP 1
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Miejsce: II w powiecie
[...foto...]

I rzut ligi lekkoatletycznej chłopców 16 października 2008

VI miejsce w powiecie
KonkurencjaUczestnicy
100 m- Prusiński Maksym 1 f,
Kubicki Bartosz 3 d,
Batóg Łukasz 2 a
4 x 100 mPrusiński Maksym 1 f,
Kubicki Bartosz 3 d,
Batóg Łukasz 2 a,
Czarnecki Michał 2 b
400 mCzernicki Michał 2 b,
Jakubowski Aleksander 3 d
1500 m- Pękalski Michał 2 a,
Małek Rafał 3 d
Pchnięcie kuląKadziewicz Przemysław 3 d,
Woźniak Daniel 3 d
Skok w dalBartosiński Radosław 3 d,
Bitner Robert 3 d,
Czernecki Artur 3 d

Miejsce i data: 15.10.2008 r. Świdnica Stadion SP 1
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Miejsce: VI w powiecie
[...foto...]

Zespołowe biegi sztafetowe dziewcząt 30 września 2008

  1. Marta Ciebień,
  2. Natalia Gieras,
  3. Monika Garbacz,
  4. Katarzyna Missa,
  5. Weronika Głuszek,
  6. Anna Mozol,
  7. Paola Sudoł,
  8. Anna Lelakowska,
  9. Alicja Liszka


Miejsce i data: Zawody odbyły się dnia 30.09.2008 na stadionie OSiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1200m w terenie
Szkoły z całego powiatu Świdnickiego
Miejsce: II w powiecie

Zespołowe biegi sztafetowe chłopców 30 września 2008

  1. Studnicki Jakub 2 e,
  2. Łysoń Michał 2 d,
  3. Czernicki Michał 2 b,
  4. Madziała Maciej 2 d,
  5. Tokarski Mateusz 2 d,
  6. Głowiński Norbert 2 d
Miejsce i data: Zawody odbyły się dnia 30.09.2008 na stadionie OSiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1500m w terenie
Szkoły z całego powiatu Świdnickiego
Miejsce: IV w powiecie

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt 19 września 2008

  1. Sisko Sandra 2b,
  2. Ghulyan Aniela 2b,
  3. Garbacz Monika 2d,
  4. Janasz Angelika 2d,
  5. Pękala Anna 2d,
  6. Zabdyr Daria 2f,
  7. Sulikowska Justyna 1d,
  8. Popowicz Anna 1b,
  9. Mozol Anna 3a,
  10. Pindel Karolina 1a,
  11. Młynarska Karolina 1a
Opiekun: Głowacka Beata

Miejsce i data: 19 września Łażany
Kto: Dziewczęta z powiatu świdnickiego
Miejsce: II w Powiecie
[...foto...]

Indywidualne biegi przełajowe chłopców 19 września 2008

  1. Kasprzak Damian 1b,
  2. Małek Rafał 3 d,
  3. Olszewski Karol 1 c,
  4. Madziała Maciej 2 d,
  5. Łysoń Michał 2 d,
  6. Czarnecki Michał 2 b,
  7. Furmankiewicz Grzegorz 2 b,
  8. Pękalski Michał 2 a,
  9. Stadnicki Jakub 2 b,
  10. Miętkiewicz Mariusz 1 d,
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 19 września Łażany
Kto: Chłopcy z powiatu świdnickiego
Miejsce: VII w Powiecie
[...foto...]

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt 17 października 2007

  1. Głuszek Weronika m. 6
  2. Mozol Anna m.15
  3. Janasz Angelika m.17
  4. Missa Katarzyna m.24
  5. Król Agnieszka m 36
  6. Zabadyr Daria m 37
  7. Piasecka Anna m 43
  8. Garbacz Monika m 44
  9. Liszka Alicja m 47
  10. Pękala Anna m 62
Opiekun: Głowacka Beata

Miejsce i data: 17 października o godzinie 13.00 na stadionie miejskim w Świdnicy przy ul. Śląskiej.
Kto: Dziewczęta z powiatu świdnickiego
Miejsce: II w Powiecie
[...foto...]

Indywidualne biegi przełajowe chłopców 17 października 2007

  1. Studnicki Jakub II
  2. Łysoń Michał I d - 28 miejsce
  3. Madziała Maciej I d
  4. Tokarski Mateusz I
  5. Kaczor Marcin II d
  6. Sajdak Konrad III d - 9 miejsce
  7. Durzyński Karol III d
  8. Głowiński Norbert I d
  9. Weta Bartosz I c - 26 miejsce
  10. Jesionek Adam II c
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 17 października o godzinie 13.00 na stadionie miejski w Świdnicy przy ul. Śląskiej.
Kto: Chłopcy z powiatu świdnickiego
Miejsce: V w Powiecie
[...foto...]

I rzut ligi lekkoatletycznej dziewcząt 9 października 2007

I miejsce w powiecie
KonkurencjaUczestnicy
100 mSudoł Paola
Szyszka Joanna
Garbacz Monika
4 x 100 mSudoł Paola
Szyszka Joanna
Garbacz Monika
Pękala Anna
400 m Zabdyr Daria
Głuszek Weronika
Korytkowska Magda
800 mKrawczyk Ksenia
Missa Katarzyna
Liszka Alicja
Pchnięcie kuląRyl Marta
Pociot Natalia
Skok w dalMozol Anna
Zwięczek Patrycja
Staworowska Klaudia

Opiekun: Głowacka Beata

Miejsce i data: 09.10.2007 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Miejsce: I w powiecie
[...foto...]

I rzut ligi lekkoatletycznej chłopców 9 października 2007

Konkurencja UczestnicyWynik
100 m 1. Łysoń Michał
2. Tokarski Mateusz
12,12
12,50
4 x 100 m 1.Studnicki Jakub
2. Łysoń Michał
3. Tokarski Mateusz
4. Chwastyk Łukasz
47,76
400 m 1. Sajdak Konrad
2. Cichocki Paweł
3. Stadnicki Jakub
57,04
1,06,09
 
1500 m1.Wenta Bartosz 5,13
Pchnięcie kulą1. Pałgan Marcin
2. Woźniak Daniel
13,65
11,50
Skok w dal1. Łukasik Tomek
2. Czernicki Artur
3. Konefał Andrzej
5,47
5,15
4,68

Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 09.10.2007 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Najlepsi zawodnicy:
  • Pałgan Marcin- pchnięcie kulą- 13,65
  • Sztafeta chłopców 4x100 - Studnicki Jakub, Łysoń Michał, Tokarski Mateusz, Chwastyk Łukasz

Miejsce: IV w powiecie
[...foto...]

Zespołowe biegi sztafetowe dziewcząt 27 września 2007

  1. Ciebie Marta I f
  2. Gieras Natalia I f
  3. Garbacz Monika I d
  4. Missa Katarzyna I d
  5. Głuszek Weronika I a
  6. Mozol Anna II a
  7. Sudoł Paola II e
  8. Krawczyk Ksenia III f
  9. Król Agnieszka III f
  10. Lelakowska Anna II a
  11. Liszka Alicja II a


Miejsce i data: Zawody odbyły się dnia 27.09.2007na stadionie OSiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1200m w terenie
Szkoły z całego powiatu Świdnickiego
Miejsce: IV w powiecie
[...foto...]

Zespołowe biegi sztafetowe chłopców 27 września 2007

  1. Chwastyk Łukasz III e
  2. Studnicki Jakub II e
  3. Łysoń Michał I d
  4. Czernicki Michał I b
  5. Madziała Maciej I d
  6. Tokarski Mateusz 1d
  7. Kaczor Marcin II d
  8. Głowiński Norbert I d- r
  9. Wenta Bartosz I c
  10. Jesionek Adam II c
  11. Furmankiewicz Grzegorz I b
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: Zawody odbyły się dnia 27.09.2007na stadionie OSiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1500m w terenie
Szkoły z całego powiatu Świdnickiego
Najlepsi zawodnicy: Chwastyk Łukasz; czas: 4,31
Miejsce: IV w powiecie
[...foto...]

ZAWODY O PUCHAR DYREKTORA I LO 6 czerwca 2007

28.05.2007 GODZ. 10.00 STADION SPORTOWY PRZY SP NR 1

Dziewczęta

Konkurencja UczestnicyMiejsce
100 m 1.Borak Mercedes I d
2.Góralska Małgorzata III d
II miejsce
200 m1.Sudoł Paola I e
2.Kurek Paulina II e
I miejsce
Sztafeta olimpijska 1.Barna Paulina 800 m
2.Penkala Joanna 400 m
3.Borak Mercedes 200 m
4.Sudoł Paola 100 m
IV miejsce
400 m 1.Lewandowska Paulina I b
2.Mazi Angelika I d

800 m1.Wilczewska Ewelina III d
Pchnięcie kulą1.Pluta Beata I b
2.Morańska Kasia III a

Skok w dal1. Moloz Anna I a
4. Staworowska Klaudia I d


Opiekun: : Łyszkiewicz Katarzyna

Chłopcy

Konkurencja UczestnicyMiejsce
100 m 1.Szokało Patryk
2.Studnicki Jakub

200 m1. Łysoń Tomasz III miejsce
Sztafeta olimpijska 1.Sajdak Konrad 800 m
2.Studnicki Jakub 400 m
3.Łysoń Tomasz 200 m
4.Szokało Patryk 100 m
II miejsce
400 m 1. Kubicki Bartosz
1500 m1.Chwastyk ŁukaszIII miejsce
Pchnięcie kulą1.Liszka Maciej
2.Pałgan Marcin

III miejsce
Skok w dal1.Łukasik Tomek
2.Czernecki Artur
I miejsce

Opiekun: Zięba Rafał

[...foto...]

II rzut ligi lekkoatletycznej dziewcząt 6 czerwca 2006

II miejsce w powiecie
KonkurencjaUczestnicy
100 m1.Sudoł Paola
2.Góralska Małgorzata
3.Szyszka Joanna
4 x 100 m1.Góralska Małgorzata
2.Borak Mercedes
3.Szyszka Joanna
4.Sudoł Paola
400 m 1.Błasiak Justyna
2.Lewandowska Paulina
3.Penkala Joanna
800 m1.Shane Katarzyna
2.Barna Paulina
3.Wilczewska Ewelina
Pchnięcie kulą1.Morańska Katarzyna
2.Pluta Beata
Skok w dal1.Wszeborowska Marta
2.Staworowska Klaudia

Opiekun: Głowacka Beata
Miejsce i data: 25.04.2007 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Miejsce: II w powiecie
[...foto...]

II rzut ligi lekkoatletycznej chłopców 6 czerwca 2007

II miejsce w powiecie
Konkurencja UczestnicyWynik
100 m 1.Szokało Patryk
2.Studnicki Jakub
3.Margiel Artur
4.Kubicki Bartosz
5.Łysoń Tomasz
11,56
11,77
13,00
12,37
12,37
4 x 100 m 1.Studnicki Jakub
2.Margiel Artur
3.Konefał Andrzej
4.Szokało Patryk
49,04
400 m 1.Mrzygłód Paweł
2.Pawlik Tomasz
3.Sajdak Konrad
57,72
58,55
57,94
1500 m1.Chwastyk Łukasz
2.Durzyński Karol
3.Kaczor Marcin
4:33,62
5:01,74
5:35,61
Pchnięcie kulą1.Liszka Maciej
2.Pałgan Marcin
3.Kadziewicz Przemysław
12,09
11,98
9,76
Skok w dal1.Konefał Andrzej
2.Nikiel Michał
3.Łukasik Tomek
4.Czernecki Artur
5,34
5,47
5,57
5,33

Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 25.04.2007 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Najlepsi zawodnicy:
  • Liszka Maciej - pchnięcie kulą - 12,09
  • Chwastyk Łukasz - 1500 m - 4:33,62
  • Szokało Patryk - 100 m - 11,56

Miejsce: II w powiecie
[...foto...]

I rzut ligi lekkoatletycznej dziewcząt 16 października 2006

II miejsce w powiecie
KonkurencjaUczestnicy
100 m1.Sudoł Paola
2.Góralska Małgorzata
3.Szyszka Joanna
4 x 100 m1.Góralska Małgorzata
2.Błasiak Justyna
3.Szyszka Joanna
4.Sudoł Paola
400 m 1.Gryc Donata
2.Wszeborowska Marta
1500 m1.Staworowska Klaudia
2.Barna Paulina
Pchnięcie kulą1.Nowak Karolina
2.Morańska Katarzyna
3.Pluta Beata
Skok w dal1.Błasiak Justyna
2.Żemojtel Emilia
3.Turkiewicz Joanna

Miejsce i data: 16.10.2006 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Miejsce: II w powiecie
[...foto...]

I rzut ligi lekkoatletycznej chłopców 16 października 2006

I miejsce w powiecie
Konkurencja UczestnicyWynik
100 m 1.Szokało Patryk
2.Studnicki Jakub
3.Chwastyk Łukasz
4.Margiel Artur
12,20
12,20
12,10
13,00
4 x 100 m 1.Studnicki Jakub
2.Margiel Artur
3.Tkaczyk Bartosz
4.Szokało Patryk
48,80
400 m 1.Mrzygłód Paweł
2.Pawlik Tomasz
3.Sajdak Konrad
62,40
61,20
57,30
1500 m1.Chwastyk Łukasz
2.Durzyński Karol
3.Jesionek Adam
4,43

 
Pchnięcie kulą1.Liszka Maciej
2.Oses Kacper
3.Pałgan Marcin
11,10
9,80
11,98
Skok w dal1.Tkaczyk Bartosz
2.Nikiel Michał
3.Łukasik Tomek
5,54
5,53
5,43

Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 16.10.2006 r. Świdnica Stadion SP 1 godz. 11.00
Kto: Szkoły średnie z całego powiatu

Najlepsi zawodnicy:
  • Pałgan Marcin - pchnięcie kulą - 11,98
  • Chwastyk Łukasz - 1500 m - 4,43
  • Sajdak Konrad - 400 m - 57,40

Miejsce: I w powiecie
[...foto...]

Zespołowe biegi sztafetowe dziewcząt 28 września 2006

  1. Wilczewska Ewelina
  2. Gryc Donata
  3. Kuliś Ewa
  4. Rutowicz Agata
  5. Król Agnieszka
  6. Błasiak Justyna
  7. Schane Katarzyna
  8. Kamińska Dorota
  9. Turkiewicz Joanna
  10. Staworowska Klaudia


Miejsce i data: Świdnica 28.09.2006 OsiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1000m w terenie (park dokoła stadionu w Żarowie)
Zawody Powiatu Świdnickiego
Miejsce: V w powiecie
[...foto...]

Zespołowe biegi sztafetowe chłopców 28 września 2006

  1. Margiel Artur If; czas: 4,54
  2. Paszkowski Dawid IId: czas: 4,58
  3. Kaczor Marcin Id; czas: 4,58
  4. Wieczorek Robert Id; czas: 5,18
  5. Łysoń Tomek Id; czas: 4,51
  6. Durzyński Karol IId; czas: 4,46
  7. Konefał Andrzej IId; czas: 5,00
  8. Chwastyk Łukasz IIe; czas: 4,31
  9. Studnicki Jakub Ie; czas: 4,57
  10. Łukasik Tomasz II d; czas: 5,20
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: Świdnica 28.09.2006 OsiR w Żarowie
Opis trasy: Trasa około 1500m w terenie (park dokoła stadionu w Żarowie)
Zawody Powiatu Świdnickiego
Najlepsi zawodnicy: Chwastyk Łukasz; czas: 4,31; Durzyński Karol; czas: 4,46
Miejsce: VIII w powiecie
[...foto...]

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt 19 września 2006

  1. Barna Paulina I d
  2. Staworowska Klaudia I d
  3. Gryc Donata I d
  4. Turkiewicz Joanna I b
  5. Mozol Anna I a
  6. Wilczewska Ewelina III d
  7. Pocion Natalia I f
  8. Król Agnieszka II f
  9. Szane Katarzyna III a
  10. Kuliś Ewa II b
  11. Kucharska Aleksandra III e
Opiekun: Głowacka Beata

Miejsce i data: Świdnica 19.09.2006 r. - Stadion OSiR w Świdnicy i tereny przyległe.
Opis trasy: ok. 1400 m po stadionie i terenach przyległych
Kto: Dziewczęta z powiatu świdnickiego
Miejsce: II w ogólnej klasyfikacji
[...foto...]

Indywidualne biegi przełajowe chłopców 19 września 2006

  1. Durzyński Karol II d
  2. Sajdak Konrad II d
  3. Tkaczyk Bartosz II d
  4. Łysoń Tomek II d
  5. Chwastyk Łukasz I e
  6. Paszkowski Dawid II d
  7. Studnicki Jakub I e
  8. Kaczor Marcin 1d
  9. Sieńkowski Tomasz III a
  10. Margiel Artur I f
  11. Wieczorek Robert I d
  12. Konefał Andrzej 1 d
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: Świdnica 19.09.2006 r. - Stadion OSiR w Świdnicy i tereny przyległe.
Opis trasy: ok. 1900 m po stadionie i terenach przyległych
Kto: Chłopcy z powiatu świdnickiego
Najlepsi zawodnicy: Chwastyk Łukasz, Sajdak Konrad, Studnicki Jakub
Miejsce: V w ogólnej klasyfikacji
[...foto...]

[... 2004 - 2006 ...]