P造wanie
Mistrzostwa Strefy i Powiatu w p造waniu 6 grudnia 2007
[...foto...][...foto...]

Mistrzostwa III LO w p造waniu 2007 rok 29 listopada 2007

Tabela wynik闚

MiejsceNazwiskoKlasaWynik
Styl dowolny ch這pców
I miejsce Filipczak Rafa III d 30,07
II miejsce Pawlik Tomasz III d 33,73
III miejsce G這wacki Rafa I d 34,19
IV miejsce Wi璚ek Bartosz I b 34,13
V miejsce Cie郵a Pawe III c 38,50
VI miejsce Podobi雟ki S豉womir I c 40,93
VII miejsce Gryka Marcin II d 44,60
VIII miejsce Szyma雟ki Micha I d 45,64
IX miejsce Wieczorek Robert II d 49,88
X miejsce Szenbek Mateusz II c 53,52
Styl dowolny dziewcz徠
I miejsce Moskal Ewa I b 34,70
II miejsce Surma Aleksandra II f 37,50
III miejsce Dudziak Magda I e 53,01
IV miejsce Kr鏊 Agnieszka III f 1:07,95
Styl grzbietowy ch這pców
I miejsce Bartosi雟ki Rados豉w II d 47,90
II miejsce Kaczor Marcin II d 49,28
III miejsce Rzepka Micha II f 1:00,49
Styl grzbietowy dziewcz徠
I miejsce Surma Aleksandra   48,25
I miejsce Turkiewicz Joanna   57,17
Styl klasyczny ch這pców
I miejsce Filipczak Rafa III d 39,30
II miejsce Szemitko Pawe III c 43,44
III miejsce G這wacki Rafa   44,94
IV miejsce Kasprzyk Rados豉w II d 48,11
Styl klasyczny dziewcz徠
I miejsce Borcz Iwona III d 58,44
II miejsce Dudziak Magda I e 1:00,02
III miejsce Kania Roksana III f 1:00,77
Styl motylkowy ch這pców
I miejsce G這wacki Rafa I d 41,59
Styl motylkowy dziewcz徠
I miejsce Moskal Ewa I b 44,12
[...foto...]

Zawody Strefowe w p造waniu 2006 rok 8 grudnia 2006


Data i miejsce: 08.12.2006 r., Basen Miejski ul. Równa
Kto:
Ch這pcyDziewcz皻a

W ogólnej klasyfikacji II miejsce w Powiecie
Styl Dowolny
1. Filipczak Rafa II d (28,56) II miejsce Powiat
2. Pawlik Tomasz II d
1. Nowak Karolina (34,10) II miejsce w Powiecie
2. Wilczewska Ewelina
Styl Klasyczny
1. Filipczak Rafa II d (39,08) II miejsce Powiat
2. Prokopowicz Pawe I c
1. Nowak Karolina (45,80) II miejsce w Powiecie
2. Walaszczyk Ma貪orzata
Styl Grzbietowy
1. Czapula Pawe III b
2. Lipi雟ki Robert III f
1. Turkiewicz Joanna
Styl Motylkowy
1. Der璕owski Krzysztof III e (39,11) III miejsce Powiat 1.Wajda Sandra (43,14) I miejsce w Powiecie
Sztafeta stylem dowolnym:
III miejsce w Powieciez czasem 2:24,36 s
1. Bielecki Jan III b
2. Pawlik Tomasz II d
3. Biernat Daniel II d
4. Tkaczyk Bartek II d
II miejsce w Powiecie z czasem 2:53,44 s
1. Marcinkowska Dorota III b
2. Wilczewska Ewelina III d
3. Turkiewicz Joanna I b
4. Kloc Wioletta II d
Sztafeta stylem zmiennym:
1. Der璕owski Krzysztof II e
2. Czapula Pawe III b
3. Prokopowicz Pawe I c
4. Filipczak Rafa I d
I miejsce w Powiecie z czasem 3:21,70 s
1. Baniak Anna I b
2. Borcz Kinga II d
3. Wajda Sandra III c
4. Nowak Karolina III a

Organizatorzy:
Nauczyciele wychowania fizycznego
[...foto...]

Mistrzostwa III LO w p造waniu 2006 rok 1 grudnia 2006
MiejsceNazwiskoKlasaWynik
Styl dowolny ch這pców
I miejsce Filipczak Rafa II d 29,37
II miejsce Der璕owski Krzysztof III f 31,48
III miejsce Pawlik Tomasz II d 33,91
Styl dowolny dziewcz徠
I miejsce Nowak Karolina III a 36,10
II miejsce Wajda Sandra III c 36,31
III miejsce Wilczewska Ewelina III d 38,41
Styl grzbietowy ch這pców
I miejsce Czapula Pawe III e 48,68
II miejsce Kaczor Marcin I d 51,04
III miejsce Prokopowicz Pawe I c 54,01
Styl grzbietowy dziewcz徠
I miejsce Turkiewicz Joanna   57,17
Styl klasyczny ch這pców
I miejsce Filipczak Rafa II d 40,55
II miejsce Prokopowicz Pawe I c 44,74
III miejsce Tkaczyk Bartosz II d 45,78
Styl klasyczny dziewcz徠
I miejsce Nowak Karolina III a 45,70
II miejsce Marcinkowska Dorota III b 50,57
III miejsce Walaszczyk Ma貪orzata III f 51,76
Styl motylkowy ch這pców
I miejsce Der璕owski Krzysztof III c 39,50
Styl motylkowy dziewcz徠
I miejsce Wajda Sandra III c 45,15

Mistrzostwa III LO w p造waniu 30 listopada 2005

Konkurencje:
  • 50 m.- styl dowolny
  • 50 m.- styl klasyczny
  • 50 m. - styl grzbietowy
  • 50 m. - styl motylkowy
Dyplomy otrzymaj pierwsze trzy miejsca z poszczególnych konkurencji.

Styl dowolny dziewcz徠:
  1. Nowak Karolina II a 34,57
  2. Wajda Sandra II c 35,20
  3. Marcinkowska Dorota II b 44,43
Styl dowolny ch這pców:
  1. Filipczak Rafa 28,07 Id
  2. Ciarkowski Dawid 32,46 III c
  3. Der璕owski Krzysztof 33,69 II f
Styl grzbietowy dziewcz徠:
  1. Nowak Karolina II a 45,50
  2. Kuzio Olimpia II a 1,06,46
Styl klasyczny dziewcz徠:
  1. Marcinkowska Dorota IIb 50,60
  2. Zacharzewska Justyna Ib 55,53
  3. Ciesielska Ewa I e 56,53
Styl klasyczny:
  1. Filipczak Rafa Id 38,59
  2. Konieczny Marcin III g 44,81
  3. Tkaczyk Bartosz Id 45,65
Styl motylkowy dziewcz徠
  1. Wajda Sandra II c 44,19
Styl motylkowy ch這pców:
  1. Der璕owski Krzyszkof II f 38,67

Mistrzostwa Powiatu w p造waniu 2005 rok 3 grudnia 2005

Wyniki wspó透awodnictwa powiatu 鈍idnickiego

Dziewcz皻a
  1. II LO
  2. I LO
  3. III LO

Ch這pcy
  1. II LO
  2. I LO
  3. III LO
  4. ZS Mechanicznych -ca
  5. ZSZ Bystrzyca
  6. MOS Bystrzyca Górna

Wyniki ch這pców i dziewcz徠 w strefie wa豚rzyskiej:

Dziewcz皻a:
  1. miejsce ZSO III -ca
Ch這pcy:
  1. miejsce ZSO III -ca