Piłka ręczna
Reprezentacja chłopców na zawody w piłce ręcznej - Mistrzostwa Powiatu 12 marca 2009

  1. Norbert Głowiński,
  2. Przemek Kadziewicz,
  3. Robert Bitner,
  4. Radek Bartosiński,
  5. Dominik Kędzierski,
  6. Kamil Rogaczewski,
  7. Rafał Malisz,
  8. Michał Pękalski,
  9. Rafał Głowacki
  10. Marcin Belka,
  11. Paweł Rzepecki
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce: III w Powiecie

Reprezentacja chłopców na zawody w piłce ręcznej- Finał Powiatu 12 listopada 2007

  1. Kadziewicz Przemysław IId
  2. Kędzierski Dominik I f
  3. Laskowski Tomek II c
  4. Bartosiński Radek II d
  5. Dębski Marcin IIb
  6. Głowiński Norbert I d
  7. Bitnar Robert II d
  8. Rzepecki Paweł II c
  9. Borowy Grzegorz III d
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 12.11.2007 r., sala Gimnastyczna w Świdnicy przy SP1 godz. 09.00
Czas gry: 2 x 15 min w tym 5 min przerwy.
Kto: ZSM Świdnica, ZSBE Świdnica. W 1 meczu ZSO III - ZSM 18 -16, 2 mecz ZSBE 22 - 20.
Miejsce: II w Powiecie
[...foto...]

Reprezentacja chłopców na zawody w piłce ręcznej - eliminacje do mistrzostw powiatu 5 listopada 2007

  1. Kadziewicz Przemysław IId
  2. Kędzierski Dominik I f
  3. Laskowski Tomek II c
  4. Bartosiński Radek II d
  5. Dębski Marcin IIb
  6. Głowiński Norbert I d
  7. Jesionek Adam II c
  8. Rzepecki Paweł II c
Opiekun: Zięba Rafał

Miejsce i data: 05.11.2007 r., sala Gimnastyczna w Świdnicy przy SP1 godz. 09.00
Czas gry: 2 x 15 min w tym 5 min przerwy.
Kto: 3 szkoły ZS nr 1 w Świdnicy, ZS w Świebodzicach.1 meczu ZSO III- ZS 20 - 10, 2 mecz ZS Świebodzice 29-24.
Miejsce: I miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu.
[...foto...]

Półfinał w piłce ręcznej chłopców
Mecz ZSO III - ZSO Ziębice 18-17
20 marca 2006
Miejsce: sala Gimnastyczna SP. 1 godz. 09.00


Skład:
  1. Kijek Darek II d
  2. Rostek Bratek II d
  3. Szokało Patryk II d
  4. Turzański Bartek III d
  5. Laskowski Tomek I c
  6. Niemiec Dawid I d
  7. Bielecki Janek
Rezerwa:
  1. Waniszewski Sebastian I a
  2. Turkiewicz Paweł II c
  3. Szulc Michał III d
  4. Wójciak Marcin III e
Opiekun: Zięba Rafał
[...foto...]

Piłka ręczna dziewcząt
- eliminacje powiatowe I miejsce
- finał powiatowy II miejsce
21 marca 2003

Piłka ręczna chłopców
- eliminacje powiatowe I miejsce
- finał powiatowy I miejsce
20 marca 2003