Piłka siatkowa
Finał Licealiady Dolnośląskiej 21 czerwca 2010

Uczennice naszej szkoły

  • Aleksandra Wieczorek z kl. I c
  • Magdalena Kukla z kl. II f
  • Patrycja Smagło z kl. I c
wywalczyły IV miejsce w Finale Licealiady Dolnośląskiej w piłce siatkowej plażowej we Wrocławiu.

Wcześniej dziewczęta po zaciętej walce zostały Mistrzyniami Powiatu Świdnickiego, oraz zostały Mistrzyniami Strefy Wałbrzyskiej pokonując drużyny Nowej Rudy, Kłodzka, Wałbrzycha. Do finału dolnośląskiego zakwalifikowało się 8 drużyn ze strefy Wałbrzyskiej, Wrocławskiej, Legnickiej i Jeleniogórskiej.

[...foto...] Gratulujemy serdecznie i życzymy również dużych sukcesów za rok.

Mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej dziewcząt 27 stycznia 2010
Zawodniczki:
  1. Garbacz Monika 3 d,
  2. Missa Katarzyna 3 d,
  3. Kukla Magdalena 2 f,
  4. Mozol Daniela 1 c,
  5. Smagło Patrycja 1 c,
  6. Wieczorek Aleksandra 1 c,
  7. Zwięńczak Patrycja 3f,
  8. Truszkowska Karolina 2 e,
  9. Kuklis Karolina 3 f,
  10. Mikołajek Elżbieta 1 e,
  11. Komorowska Karolina 1 e,
Które miejsce: I
Op. K.Łyszkiewicz

Data i miejsce: 25.01.2010 r., Sala gimnastyczna ZSE w Świdnicy

Kwalifikacje do półfinału strefy wałbrzyskiej 26 lutego 2010 r.

[...foto...] Życzymy sukcesów!

Turniej siatkówki chłopców o puchar I LO 15 grudnia 2008
Zawodnicy:
  1. Bitner Robert 3 d,
  2. Pękalski Michał 2 a,
  3. Bartosiński Radosław 3 d,
  4. Szymański Michał 2 d,
  5. Kadziewicz Przemysław 3 d,
  6. Artur Czernecki 3 d,
  7. Kubicki Bartosz 3 d,
Które miejsce: I

Mistrzostwa Strefy Wałbrzyskiej 19 listopada 2008
Dziewczęta:
  1. Missa Katarzyna 2 d,
  2. Malina Anna 2 d,
  3. Garbacz Monika 2 d,
  4. Smernicka Joanna 3 d,
  5. Kukla Magda 1 f,
  6. Jasińska Natalia 2 f,
  7. Zwięczak Patrycja 2 f,
  8. Kuklis Karolina 2 f
  • Eliminacje do Mistrzostw Powiatu - dziewczęta- I miejsce 14.09.3008r., Żarów
  • Mistrzostwa Powiatu - dziewczęta- I miejsce 17.10.2008r. Świdnica
  • Półfinał Strefy Wałbrzyskiej - I miejsce 19.10.2008r. Wałbrzych
  • Mistrzostwa Strefy Wałbrzyskiej - II miejsce 03.11.2008r. Świdnica

Chłopcy:

  • Eliminacje do Mistrzostw Powiatu - I miejsce 27.10.2008r. Świdnica
  • Eliminacje do Mistrzostw Powiatu - I miejsce 04.11.2008r. Świdnica
  • Mistrzostwa Powiatu - I miejsce 17.10.2008r. Świdnica
  • Półfinał Strefy Wałbrzyskiej - I miejsce 29.10.2008r. Wałbrzych
  • Mistrzostwa Strefy Wałbrzyskiej - II miejsce 19.11.2008r. Bielawa

Mistrzostwa III LO w piłce siatkowej 6 czerwca 2007


Finał Piłki Siatkowej

II d - I d

Wygrał zespół klasy II d   3:2
[...foto...]

Mistrzostwa III LO w piłce siatkowej 20 kwietnia 2007


Podsumowanie I rundy rozgrywek

W pierwszej grupie:

I miejsce- III c
II miejsce- III f
III miejsce- I c
IV miejsce- II e

W drugiej grupie:
I miejsce- II d
II miejsce- I d
III miejsce- I f
IV miejsce- II c

Druga runda rozgrywek
III F - II d
Id - III c


Rozgrywki międzyszkolne grupowe - dziewczęta 27 listopada 2006
Zawodniczki:
  1. Błasiak Justyna III d
  2. Kowacz Weronika III d
  3. Wszeborowska Marta III d (kapitan)
  4. Żemojtel Emilia III d
  5. Borak Mercedes Id
  6. Ciunajtis Elżbieta II d
  7. Mickiewicz Joanna Ie
  8. Orzechowska Katarzyna IIb
  9. Smernicka Joanna Id
  10. Wróbel Urszula If
Op. K.Łyszkiewicz

Data i miejsce: 27.11.2006 r., Sala gimnastyczna ZS 3 w Świdnicy
Kto: ZS 3 Ś-ca, ZSR Mokrzeszów.
Które miejsce: II w grupie

Rozgrywki międzyszkolne grupowe - chłopcy 22 listopada 2006
Zawodnicy:
  1. Sznurowski Piotr IId
  2. Szymczak Mateusz IId
  3. Kijek Dariusz IIId
  4. Dziedzic Cezary IIIc
  5. Kruczek Mateusz IIIc
  6. Liszka Maciej IIIc
  7. Bitner Robert Id
  8. Kadziewicz Przemysław Id
  9. Chwastyk Łukasz IIe
  10. Bartosiński Radosław Id
  11. Cieśla Paweł Iic
Opiekun: Buczko Bogdan

Data i miejsce: 22.11.2006 r., Sala gimnastyczna ZSO nr II w Świdnicy
Kto: ZSO nr II, ZSR Mokrzeszów, ZSO Żarów
Najlepsi zawodnicy: Dziedzic Cezary
Które miejsce: II w grupie

Międzyszkolna Liga Siatkówki Chłopców - I miejsce !!! 14 czerwca 2006

14.06.2006 roku w ZSM w Świdnicy odbyło się uroczyste zakończenie rozgrywek Międzyszkolnej Ligi Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora ZSM w Świdnicy. W rozgrywkach uczestniczyło 6 drużyn, które rozgrywały spotkania systemem mecz - rewanż każdy z każdym. Nasza drużyna po rozegraniu dziesięciu spotkań uplasowała się na pierwszym miejscu i została zwycięzcą rozgrywek.



Członkowie zwycięzkiej drużyny:

  1. Marcin Wójciak
  2. Artur Barczak
  3. Marcin Szar
  4. Marcin Goździejewski
  5. Daniel Fudali
  6. Cezary Dziedzic
  7. Dariusz Kijek
  8. Jakub Kurek
  9. Piotr Włudyka
  10. Wojciech Majcherek


Opiekun: Bogusław Buczko
[...foto...] Gratulujemy sukcesu!

Reprezentacja dziewcząt III LO w piłce siatkowej
II miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Powiatu
15 listopada 2005
  1. Baszczyj Edyta - III d
  2. Żemojtel Kornelia - III d
  3. Marta Fedorowicz -III c
  4. Żemojtel Emilia - II d
  5. Bartkowicz Justyna - II d
  6. Wszeborowska Marta - II d
  7. Ilkowska Kinga - IId
  8. Ciunajtis Elżbieta - Id
Opiekun: Katarzyna Łyszkiewicz