REKORDY SZKOŁY
SKOK W DAL Z MIEJSCA 18 czerwca 2014

SKOK W DAL Z MIEJSCA

Sposób wykonania:

pozycja wyjściowa: rozkrok na szerokość bioder, zamach oburącz, skok z miejsca do przysiadu.
Ćwiczenie wykonywane na materacach gimnastycnych.

Uczennica klasy Ib Kamila Głowacka skoczyła na odległość 220 cm. Nauczyciel nadzorujący Beata Głowacka.

RZUTY DO KOSZA 18 kwietnia 2007

RZUTY DO KOSZA

Sposób wykonania:

50 rzutów do kosza z linii rzutów osobistych.

Uczeń klasy III d Tyborowski Karol wykonał 46 celnych rzutów do kosza na 50 możliwych ustanawiając rekord szkoły w tej konkurencji 21.03.2007 r. w obecności całej klasy III d. Nauczyciel prowadzący Zięba Rafał.

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 17 kwietnia 2007

Rzut piłką lekarską (2 kg) z miejsca w przód za głowy

Sposób wykonania:

Pozycja wyjściowa- piłka trzymana oburącz na wysokości klatki piersiowej, stopy na szerokość bioder przed linią wyrzutu. Ćwiczący po wykonaniu zamachu piłką, połączonego ze skłonem tułowia do tyłu i ugięciu nóg w kolanach, wyrzuca ją za głowy.

Uczeń klasy II d Pałgan Marcin rzucił piłką lekarską 17,80 m ustanawiając rekord szkoły w tej konkurencji 16.10.2006 r. w obecności całej klasy II d. Nauczyciel prowadzący Zięba Rafał.

POMPKI NA PORĘCZACH 21 listopada 2006

Uczeń klasy III c Nikiel Michał wykonał 42 pompki na poręczach ustanawiając rekord szkoły w tej konkurencji 21.11.2006 r. w obecności całej klasy III c.
Nauczyciel prowadzący Zięba Rafał.
[...film...]