Tenis sto這wy
Zawody Powiatowe i Rejonowe w tenisie sto這wym 19 marca 2007

Data i miejsce: Zawody odby造 si dnia 03.03.2008 w szkole Podstawowej nr 1 w 安idnicy
Kto: szko造 z ca貫go powiatu 安idnickiego
Kt鏎e miejsce: Dziewcz皻a I miejsce w Powiecie, w sk豉dzie:

  1. Woszczyk Dominika II d
  2. Szali這w Katarzyna II d
  3. S逝pek Monika I b
Ch這pcy V miejsce w Powiecie, w sk豉dzie:
  1. Malisz Rafa I d
  2. P瘯alski Micha I a
  3. Kuca Witos豉w I e


Fina Regionu w tenisie sto這wym dziewcz徠

Miejsce i data: Wa豚rzych 13.03.2008 w Hali Sportowej przy ul. Teatralnej
Kto: I i II miejsca z Mistrzostw Powiatu
Kt鏎e miejsce: IV miejsce w Regionie


Opiekun: Rafa Zi瑿a

[...foto...]

Zawody Powiatowe w tenisie sto這wym 14 grudnia 2006

Data i miejsce: 14.12.2006r. Sala Gimnastyczna ZSM w 安idnicy
Czas gry: Do dw鏂h wygranych set闚
Kto: Szko造 z ca貫go Powiatu 安idnickiego
Kt鏎e miejsce: III miejsce w Powiecie ch這pcy.
I miejsce i awans do gry w Strefie Wa豚rzyskiej dziewcz皻a

    Dziewcz皻a:     I miejsce
    1. Woszczyk Dominika II d
    2. Szali這w Katarzyna II d
    Ch這pcy:    III miejsce
    1. Malisz Rafa I d
    2. Kruczek Mateusz III c
    3. Wierzbicki S豉womir III c
    Opiekun: Rafa Zi瑿a

    [...foto...]

    Pwiatowe zawody tenisa sto這wego 14 grudnia 2005

    Miejsce- sala gimnastyczna ZSM w 安idnicy
    09.30 do 15.00

      Dziewcz皻a:     V miejsce
      1. Bartkowicz Justyna II d
      2. Woszczyk Dominika I d
      3. Widuto Aleksandra I d
      Ch這pcy:    IV miejsce
      1. Tkaczyk Bartek I d
      2. Kruczek Mateusz II c
      3. Wierzbicki S豉womir II c
      Opiekun: Rafa Zi瑿a

      [...foto...]

      Zawody o Mistrzostwo III LO w tenisie sto這wym w kategorii ch這pc闚 12 listopada 2005

      1. miejsce Mateusz Kruczek 5:3
      2. miejsce Bartek Tkaczyk 4:3
      3. miejsce S豉wek Wierzbicki 4:5
      4. miejsce Marcin Konieczny 3:5

      Zawody o Mistrzostwo III LO w tenisie sto這wym w kategorii dziewcz徠 5 listopada 2005

      1. miejsce Justyna Bartkowicz 5:1
      2. miejsce Dominika Woszczyk 5:1
      3. miejsce Aleksandra Widuto 4:2
      4. miejsce Katarzyna Szali這w 1:5