Ostatni dzwonek

Wszystko, co dobre, szybko się kończy… Klasy trzecie musiały pożegnać się z III LO.

Ich przygoda w naszej szkole dobiegła końca. W piątek, 25 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014 klas trzecich. Podczas uroczystości obecny poczet sztandarowy przekazał symbolicznie sztandar kolegom z klas młodszych. Dyrektor szkoły Krzysztof Frączek osobiście rozdał świadectwa najlepszym uczniom oraz specjalne podziękowania i nagrody dla wszystkich tych, którzy w różny sposób przyczynili się do godnego reprezentowania naszego liceum. Całość urozmaiciły występy wokalne uczennic z 3A Patrycji Mizerskiej oraz Kai Bzdeń. Po wyróżnieniu uczniów za ich osiągnięcia, obecni i odchodzący już przedstawiciele Samorządu Szkolnego wygłosili krótkie przemówienia. Zwieńczeniem trzech lat nauki był uroczysty ostatni dzwonek, który rozbrzmiał wprost z rąk dyrektora. Po oficjalnej części uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas, gdzie zostały rozdane świadectwa ukończenia szkoły. Oprócz tego maturzyści dostali upominki w postaci czarnego długopisu, który idealnie przyda im się na maturze oraz breloczki do kluczy, przypominające III LO. Dodatkowo każda z klas maturalnych dostała tort a na nim zdjęcie klasy. Tym słodkim i bardzo miłym akcentem maturzyści i już absolwenci pożegnali się ze szkołą… Teraz przed nimi egzamin dojrzałości, czyli matura, która ostatecznie zakończy ten rok szkolny. Dziękujemy wszystkim za spędzone wspólnie lata i życzymy połamania piór na maturze!!