Trójka w trzeciej edycji RST Półmaratonu Świdnickiego

Posted on Lis 8, 2017 in Aktualności, Sportowe

W sobotę 4 listopada pogoda sprzyjała organizatorom i uczestnikom, bo od rana świeciło piękne słońce, a i temperatura była dobra dla biegaczy, co o tej porze roku nie zdarza się często.
W biegu półmaratońskim i biegach towarzyszących (5 km i dla dzieci) wzięło udział ponad 1600 uczestników. Uczniowie naszej szkoły również mieli swój udział w tym sportowym wydarzeniu.

Mateusz Ślepokura – IIIc, nasz czołowy lekkoatleta, w swoim półmaratońskim debiucie uzyskał bardzo dobry czas 1 h 41 min 30 sek. Gratulujemy 🙂

Uczniowie Trójki również czynnie pomagali organizatorom biegu, pracując od samego rana do zakończenia imprezy jako wolontariusze na wyznaczonych stanowiskach. Wśród wolontariuszy znaleźli się uczniowie i uczennice klas Ic, IIc i IIIc : Martyna Rewerenda, Olek Marciniak, Weronika Iwanczyszyn, Marta Hulak, Nicola Cajzner, Wiktoria Iwanowska, Martyna Mojsa, Liwia Michelewicz, Joanna Ryk, Rafał Krzyszkowski Małgosia Horoszczak. Dziękujemy.