Ala Kubik laureatką Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

Posted on Gru 19, 2017 in Aktualności, Artystyczne

W Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy już po raz piętnasty został zorganizowany Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. W zmaganiach wzięło udział ponad 60 uczniów z całego powiatu świdnickiego.
Do konkursu zgłoszono 25 utworów wykonanych przez 62 uczniów (ostatnią piosenkę zaśpiewał chór – 27 osobowy z ZSBE, który zadedykował występ ofiarom terroryzmu z Manchesteru). Uczestnicy przyjechali z różnych szkół powiatu świdnickiego: ze Strzegomia, Świdnicy i Świebodzic. W czasie obrad jury wystąpił specjalny gość – piosenkarka Natalia Widuto, absolwentka Trójki.
A w Konkursie Trójkę reprezentowała silna żeńska drużyna:
Wiktoria Stamborska i Alicja Kubik Ia, Weronika Wolańska Id i Żaneta Dudka IIId.
Wśród laureatek konkursu znalazła się Alicja Kubik, która otrzymała III. nagrodę.

Gratulujemy!