„Przeciąg” nr 3/2017 W oczekiwaniu na FERIE…

Posted on Gru 21, 2017 in Aktualności

Już niebawem Boże narodzenie. Z tej okazji czeka nas przerwa świąteczna, będąca idealną okazją na odpoczynek i wytchnienie od codziennych obowiązków szkolnych zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

Zmęczeni szkołą, kartkówkami, sprawdzianami, zadaniami domowymi i tym podobnymi zmartwieniami, będziemy mieć czas na świąteczne porządki, świętowanie przy wigilijnym stole, spotkanie z bliskimi. Zwieńczeniem tego wszystkiego będzie oczywiście huczne obchodzenie Nowego Roku. Zaś wychowawcy i pedagogowie oddadzą się w ten piękny czas swej rodzinie. Conajmniej przez te półtora tygodnia odetchną od zmagań z uczniami.

Jednak przed nadejściem okresu, w którym nareszcie nie będziemy musieli stykać się ze szkolną codziennością czeka nas Biesiada Wigilijna i Wigilia Klasowa. Świetnie pomoże nam to poczuć świąteczny klimat, a przy okazji na dobre polepszy nastrój.

Nasza redakcja całej placówce 3LO z okazji świąt życzy zdrowia, szczęścia, pomyślności, odpoczynku i oczywiście wszystkiego co najlepsze.

red. nacz. Ola