Zacznij czytać już dziś! Zapraszamy na wystawę nowości książkowych!

Posted on Lis 6, 2018 in Aktualności, Polecamy

„KSIĄŻKA TO PRZYSZŁOŚĆ!” – pod takim hasłem w październiku i listopadzie biblioteka szkolna prezentuje na wystawie w czytelni setki pięknych, interesujących, fascynujących, a także zabawnych nowości książkowych, które zostały zakupione za pieniądze z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na życzenie uczniów i ich rodziców.
Książki można przeglądać lub też od razu pożyczyć do przeczytania w godzinach pracy biblioteki szkolnej.
Wszystkim przypadła do gustu taka forma popularyzowania czytelnictwa, dlatego szkolna skarbnica wiedzy przeżywa prawdziwe oblężenie! Marzymy, aby taki stan utrzymał się jak najdłużej, gdyż uznajemy za bardzo motywujące powiedzenie: „…jeśli sprawisz, że uczeń poczuje się jak czytelnik, to się nim stanie”.

Odwiedź niecodzienną wystawę!