Mikołajki w Szkole Podstawowej nr 4

Posted on Gru 20, 2018 in Aktualności

Przypominajka o 6 grudnia. Specjalnie z okazji mikołajek, wybraliśmy się z wizytą do zaprzyjaźnionej szkoły i klasy VE, która przygotowała nam sympatyczne przyjęcie, słodkości i dużo pozytywnej energii. My również nie przyszliśmy do dzieci z pustymi rękami – mieliśmy pyszne ciasto, upieczone przez Dominikę, oraz czekoladki, ufundowane przez Pana Dyrektora. Jednak chyba najważniejszy był czas spędzony z dzieciakami, a konkretnie pokaz i wspólne odtańczenie zumby (dzięki Milenie, Weronice i Dominice), przyspieszony kurs pierwszej pomocy (zorganizowali go Kasia i Olek), a także pogadanka o wolontariacie w PCK (poprowadzona przez Olę). Pani Agnieszka Polak opowiedziała o naszej działalności w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Aby uatrakcyjnić spotkanie, wykorzystaliśmy prezentację multimedialną i nasz osobisty urok).

Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Dziękujemy za miłe spędzony czas i zapraszamy do Trójki! 🙂