Zapraszamy na „nasTrójkę 2019” :-)

Posted on Maj 21, 2019 in Aktualności, Ogłoszenia

Zapraszamy na kolejną edycję Pikniku edukacyjnego, który III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy organizuje wspólnie z działającym na terenie szkoły Stowarzyszeniem Sympatyków i Absolwentów Trójki „SATelita”.

Laureaci konkursów (oprócz sportowego) otrzymują dodatkowe punkty na świadectwie (nasze konkursy zostały ujęte w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych Dolnośląskiego Kuratora Oświaty).

Program wydarzenia obejmuje: konkursy, występy artystyczne, wystawy prac uczestników, ligę klas (zawody sportowe), wargaming – figurowe gry strategiczne, bookcrossing.

Zachęcamy do uczestnictwa w konkursach w ramach V Powiatowego Przeglądu Talentów Młodzieży „Pejzaże duszy”. Zgłoszenia uczestników proszę przesyłać na biuro@satelita.swidnica.pl

Regulaminy i karty zgłoszeń konkursów:

Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych (7 i 8 klasy) i ostatnich klas gimnazjum – początek o godz. 9.00 – 6 czerwca 2019 roku.

Natomiast  rodziców, absolwentów, sympatyków Trójki oraz wszystkich świdniczan na finał Konkursu, który odbędzie się 6 czerwca o godz. 13.30 w III LO w Świdnicy.