Pobiegli „Wilczym tropem”

Posted on Mar 1, 2020 in Aktualności

Tradycją Liceum Skłodowskiej stał się aktywny udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Każdego roku nasi uczniowie i nauczyciele włączają się w bieg upamiętniający żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego oraz w jego organizację. Tak było również dzisiaj. Przy pięknym, niemal wiosennym słońcu, grupa ponad 30 osób zabezpieczała trasę biegu, brała w nim udział oraz wspólnie z panem Dyrektorem Krzysztofem Frączkiem i świdnickimi kombatantami, koordynowała wręczanie medali.
Byli to uczniowie klasy 1c, 1d i 3d, którym z całego serca ❤ bardzo dziękujemy za obecność i za pomoc.
Opiekę nad młodzieżą sprawowały Pani profesor Joanna Szałek i Pani profesor Marzena Łysoniek-Manikowska.