Światowy Dzień Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca ♥

Posted on Maj 8, 2020 in Aktualności

„Z okazji Światowego Dnia Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca dziękuję wszystkim wolontariuszom PCK z III LO w Świdnicy za pomoc w organizacji Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, akcji krwiodawstwa, udział w licznych konkursach i zawodach oraz obozach szkoleniowych, za zbieranie datków na rzecz ludzi potrzebujących, a także za pomoc w organizacji wielu imprez i akcji organizowanych przez Oddział Rejonowy PCK w Świdnicy (np. Opłatek z PCK, Mikołajki z PCK, Wielkanoc z PCK, obstawy imprez masowych, kwesty „Godne dzieciństwo”…).
Szczególne podziękowania dla honorowych dawców krwi oraz członków Grupy SIM PCK, a także dla Dyrekcji Szkoły i nauczycieli, którzy propagują szeroko rozumiany wolontariat.
Z czerwonokrzyskim pozdrowieniem

Mariola Makarska-Janicka – Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Świdnicy”.