Konkursy PCK

Posted on Gru 9, 2020 in Aktualności, Konkursy

Oto lista laureatów – Gratulacje

Mimo pandemii udało się w III LO w Świdnicy przeprowadzić 3 konkursy zorganizowane przez Oddział Rejonowy PCK w Świdnicy.

W konkursie „Liderzy Pierwszej Pomocy” wzięło udział około 150 osób. Najlepsze wyniki uzyskali uczniowie klas I:
Weronika Hruszowiec, Nela Kiliszewska, Valentyna Matiasova z klasy I a,
Nikola Kuc, Jakub Nóżka, Dominika Sikora z klasy I b oraz
Amelia Kostecka z klasy I c.
Wyróżnienie zdobyły 2 uczennice z klasy II cg – Adrianna Jęczmień i Martyna Ślęzak.

W Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK wzięło udział około 120 uczniów z klas II c, II cg, II d i III c. Najwyższe wyniki otrzymały uczennice Hanna Prokop z klasy II d i Aleksandra Kantarowicz z klasy II c.

W „Konkursie wiedzy o HIV/AIDS” udział wzięli uczniowie z klas przyrodniczych – ok. 120 osób. Najlepsze wyniki otrzymali uczniowie z klasy II c Dominika Zygaryn i Krzysztof Plicner.

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych oraz podziękowania dla wszystkich uczestników oraz opiekunów – p. Beaty Szumskiej, p. Marioli Makarskiej-Janickiej i p. Tomasza Dyducha.