Liceum Skłodowskiej dobroczynnie

Posted on Gru 31, 2020 in Aktualności, Wolontariat

Jeszcze przed świętami udało nam się zorganizować akcję zbiórki funduszy i darów rzeczowych dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy. Uczniowie naszej szkoły, w szczególności dwóch klas: 2ag oraz 3d zakupili bony na posiłki dla zwierząt (w łącznej kwocie 330 zł), a także przekazali karmy, ciepłe koce i zabawki – zarówno dla psów, jak i kotów.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy mają otwarte serca i dobre chęci, bo dorzucili coś od siebie i wsparli podopiecznych schroniska 🙂 Dziękuję także moim wychowanicom, Oli i Natalii, że odwiedziły ze mną schronisko w tym wyjątkowym czasie!

Nie zapominajmy jednak, że wszystkie te zwierzaki czekają na nowe, przyjazne domy – zapewnienie ich jest głównym celem fundacji Mam Pomysł, w ramach której schronisko działa już od wielu lat. Pracują tam wspaniali ludzie, oddani sprawie i pełni pasji. A dzięki wolontariuszom, takim jak my, otrzymują pomoc i zapewnienie, że taka działalność ma sens.

Opiekunka i wolontariuszka,
Agnieszka Polak.