„WierszydłoBook”

DO UDZIAŁU
W KONKURSIE

„WierszydłoBook”

„WierszydłoBook”, czyli ułożenie z tytułów książek wierszyka, myśli, sentencji na dowolny temat. Do realizacji potrzebna jest jedynie wyobraźnia, dowolne książki i aparat. Dobra zabawa gwarantowana!

Przykład:

Celem konkursu jest:

• Popularyzacja książki i czytelnictwa.
  • Rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych.
  • Wzbudzenie zainteresowania księgozbiorem biblioteki szkolnej.
  • Zachęcanie do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

Zasady konkursu:

• Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy.
  • Czas trwania konkursu: 8.02.2021 –28.02.2021.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu dowolną ilość zdjęć z wykreowanymi „wierszydłami”
  • Zdjęcia mogą być wykonane dowolnym urządzeniem rejestrującym: aparatem fotograficznym, telefonem komórkowym.
  • Fotografie muszą spełniać następujące wymagania techniczne: * format zapisu: JPG * maksymalna pojemność: 10 MB, minimalna rozdzielczość: 1024×768 px.
  • Zgłoszone do konkursu zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane.
  • Zdjęcie należy wysyłać na adres biblioteki: biblioteka@lo3.net.pl, podając imię i nazwisko oraz klasę do 28.02.2021.
  • Zgłoszone prace będą eksponowane na wystawie pokonkursowej oraz na stronie internetowej biblioteki szkolnej i FB.

Zasady rozstrzygnięcia konkursu:

• Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez jury w składzie powołanym przez organizatora.
  • Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Jury zastrzega sobie prawo do przyznania wyróżnień.
  • Wszyscy uczniowie, którzy wezmą udział w konkursie otrzymają oceny z języka polskiego i informatyki.
  • Organizator nie zwraca zgłoszonych prac.
  • Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych uczestnika.