Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Do rywalizacji w zawodach rozegranych w październiku i listopadzie zgłosiło się 23 uczestników, zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nauczyciele WF podzieli uczniów na grupy. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”, w meczach do dwóch wygranych setów. Po przeprowadzonych eliminacjach do finału awansowały:

Julia Surnik – 1d, Milena Grochocińska – 1d, Wiktoria Wiraszka – 4c, Amelia Dąbrowska – 2b.

Po emocjonujących meczach ostateczna kolejność wyglądała następująco:

I miejsce Milena Grochocińska – 1d
II Julia Surnik – 1d
III Wiktoria Wiraszka – 4c
IV Amelia Dąbrowska – 2b

Natomiast do finału chłopców awansowali:

Mykyta Snitko – 1KP, Vladyslav Snitko – 1KP, Tomasz Kowalczak – 1d i Alan Rejman – 4c.

Walka i emocje w finale chłopców były bardzo duże. Uczniowie rywalizowali punkt za punkt, a w kilku meczach dochodziło do tie-breaka. Często o końcowym wyniku decydowała cierpliwość i trochę szczęścia. Końcowe wyniki turnieju w kategorii chłopców:

I miejsce Vladyslav Snitko – 1KP
II miejsce Tomasz Kowalczak – 1d
III miejsce Mykyta Snitko – 1KP
IV miejsce Alan Rejman – 4c

Turniej był fajną promocją tenisa stołowego i zachęcił licealistów do uprawiania tej pięknej dyscypliny sportu.

Turniej przeprowadzili: Monika Garbacz, Beata Głowacka, Rafał ZiębaBogusław Buczko.