Lista przyjętych

Lista przyjętych uczniów do pierwszych klas
III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
Rok szkolny 2005/2006



Ia - wychowawca mgr Teresa Pulsakowska-Daniel   
klasa muzyczna z informatyką

1. Adamkiewicz Jagoda
2. Balińska Izabela
3. Bratkowski Maciej
4. Bromm Dominika
5. Czechowski Bartłomiej
6. Czernik Łukasz Paweł
7. Czerwińska Katarzyna
8. Derfler Justyna
9. Duda Natalia
10. Filek Grzegorz
11. Fitrzyk Mateusz
12. Gabryś Weronika
13. Jacek Izabela
14. Kobiela Konrad
15. Lech Aleksandra
16. Lewandowski Jędrzej
17. Lis Marianna
18. Majewska Karolina
19. Malinowski Marcin
20. Morawiecka Maja
21. Myślińska Natalia
22. Orzechowska Katarzyna
23. Pączek Mariusz
24. Pietraszek Michał
25. Pleszczuk Tomasz
26. Skowronek Aleksandra
27. Skowronek Dorota
28. Szot Małgorzata
29. Szwed Joanna
30. Tabak Sławomir
31. Tomczak Krzysztof
32. Wadhwani Adrian
33. Waniszewski Sebastian
34. Wantuch Joanna
35. Wilk Małgorzata
36. Zawadzka Urszula

Ib - wychowawca mgr Beata Szumska   
klasa plastyczna

1. Berlińska Katarzyna
2. Bernad Kamila
3. Bystrzycka Monika
4. Dębski Marcin
5. Dumin Iwona
6. Dworzyńska Agata
7. Dykier Angelika
8. Gdowska Wioletta
9. Jagiełło Magdalena
10. Jankiw Iga
11. Janosz Rafał
12. Jaworska Julita
13. Kaczor Marcin
14. Karkulowska Klaudia
15. Klusik Dagmara
16. Kopiec Aleksandra
17. Kowalczyk Joanna
18. Kuliś Ewa
19. Lesiak Agnieszka
20. Lewińska Agnieszka
21. Łuczak Paulina
22. Mankiewicz Ewelina
23. Markiewicz Alina
24. Mówińska Kornelia
25. Niedzwiedzińska Edyta
26. Pabis Anna
27. Rękas Aleksandra
28. Sandor Karolina
29. Synówka Jolanta
30. Szwed Beata
31. Trojnar Maciej
32. Wołcyrz Agnieszka
33. Zabdyr Natalia
34. Zacharzewska Justyna
35. Zając Paulina

Ic - - wychowawca mgr Honorata Kierul   
klasa informatyczna

1. Adamus Maciej
2. Bąk Przemysław
3. Broda Bartosz
4. Balińska Eliza
5. Cieśla Paweł
6. Czarnecki Mateusz
7. Dyderski Michał
8. Gąska Paweł
9. Grabowski Przemysław
10. Hanuszewicz Katarzyna
11. Haretskaya Anastazja
12. Hołody Agnieszka
13. Iwanio Michał
14. Jarecka Magdalena
15. Jóżwik Jagoda
16. Jurga Rafał
17. Kanicka Agnieszka
18. Kaniewska Paulina
19. Kasprzyk Renata
20. Kasztelan Artur
21. Kieloch Mateusz
22. Konieczny Michał
23. Kopyra Michał
24. Księżek Bartosz
25. Kuczmajewski Konrad
26. Laskowski Tomasz
27. Madej Martyna
28. Plichta Patryk
29. Ponisz Marcin
30. Rogala Paweł
31. Slawska Sandra
32. Uryasz Michał
33. Woźny Paweł
34. Zając Agata

Id - - wychowawca mgr Dorota Michałowska   
klasa wychowania fizycznego

1. Baran Marcin
2. Bartkiewicz Sławomir
3. Barwaśna Klaudia
4. Biernat Daniel
5. Borcz Iwona
6. Borowy Grzegorz
7. Ciunajtis Elżbieta
8. Dudys Kacper
9. Durzyński Karol
10. Filipczak Rafał
11. Jakubowska Anna
12. Jakubowski Łukasz
13. Kloc Wioleta
14. Kociński Kamil
15. Konefał Andrzej
16. Lipka Aleksandra
17. Łukasik Tomasz
18. Łysoń Tomasz
19. Niemiec Dawid
20. Owczarek Aleksander
21. Pałgan Marcin
22. Paszkowski Dawid
23. Pawlik Tomasz
24. Płoszaj Konrad
25. Przydatek Jarosław
26. Rabiej Krystian
27. Sajdak Konrad
28. Słowik Justyna
29. Szaliłow Katarzyna
30. Szeliga Grzegorz
31. Sznurowski Piotr
32. Szymczak Mateusz
33. Tkaczyk Bartosz
34. Walczak Nartin
35. Widuto Aleksandra
36. Woszczyk Dominika

Ie - wychowawca mgr Regina Romaniuk   
klasa humanistyczna

1. Andrulaniec Katarzyna
2. Barcicki Krzysztof
3. Barć Karol
4. Bednarczyk Witold
5. Bereśniewicz Łukasz
6. Bielawska Iwona
7. Buchowska Anna
8. Bydłowska Paulina
9. Chwastyk Łukasz
10. Cielecka Ewa
11. Cugier Martyna
12. Czetyrkowska Justyna
13. Gierula Magdalena
14. Gładysz Kacper
15. Jankowska Adriana
16. Jaworska Anna
17. Kokoszko Łukasz
18. Kotuliński Paweł
19. Kurek Paulina
20. Madaj Aneta
21. Mierzejewska Monika
22. Nycz Tomasz
23. Pasternak Krystyna
24. Rośkowicz Michał
25. Sałapatek Olimpia
26. Sidor Małgorzata
27. Sieradzki Paweł
28. Sikorska Ewelina
29. Skała Jowita
30. Sucharska Elżbieta
31. Szyszka Łukasz
32. Talaga Jakub
33. Tomaszewska Ada
34. Wróbel Olimpia
35. Zając Ewelina
36. Zaręba Zuzanna

If - wychowawca mgr Dorota Walicka   
klasa menedżersko-językowa

1. Bogal Katarzyna
2. Bystrzycka Sara
3. Chojnacki Michał
4. Chwarścianek Damian
5. Dziedzic Monika
6. Filipczuk Justyna
7. Garycka Paulina
8. Gawron Paulina
9. Jacek Magdalena
10. Jaremczak Kamila
11. Józefiak Paulina
12. Karolewicz Tomasz
13. Knapik Katarzyna
14. Kołodziejczak Dawid
15. Krawczyk Ksenia
16. Król Agnieszka
17. Kuś Krzysztof
18. Lubandy Kornelia
19. Łesak Justyna
20. Matus Marlena
21. Mazij Angelika
22. Mięsowicz Karolina
23. Musiałek Marlena
24. Pawełczyk Anita
25. Pawłowska Anna
26. Pietras Karolina
27. Pluta Patrycja
28. Romaniecka Natalia
29. Skowron Magdalena
30. Stachurski Tomasz
31. Urban Katarzyna
32. Wadhwani Łukasz
33. Wróblewski Aleksander
34. Zając Paulina
35. Zięba Anna
36. Żyłka Agnieszka