Lista przyjętych

Lista przyjętych uczniów do pierwszych klas
III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
Rok szkolny 2006/2007



Ia - wychowawca mgr Agnieszka Piekarczyk   
klasa muzyczna z realizacją dźwięku

1. Berlińska Aleksandra
2. Brońka Joanna
3. Cała Elżbieta
4. Cieśla Justyna
5. Chomin Aleksandra
6. Domański Samuel
7. Dudzic Mateusz
8. Eszwowicz Michał
9. Frydychowicz Tomasz
10. Grabicki Łukasz
11. Kajzer Ewa
12. Karaś Sylwia
13. Karwowska Aleksandra
14. Kocot Marcin
15. Joanna Lis
16. Liszka Alicja
17. Młodzieniak Olga
18. Morawiecka Maja
19. Mozol Anna
20. Pawlos Mateusz
21. Piotrowska Patrycja
22. Podolak Dariusz
23. Pytlak Agnieszka
24. Ryl Marta
25. Sendor Magdalena
26. Smejda Monika
27. Świętnicka Marta
28. Tryzna Maksymilian
29. Wojas Roksana

Ib - wychowawca mgr Grzegorz Mikołajczyk   
klasa plastyczna

1. Baniak Anna
2. Biniek Karolima
3. Czajkowski Wojciech
4. Ćwirko Justyna
5. Dyrda Grażyna
6. Figurska Anna
7. Jaworska Julita
8. Kuta Paulina
9. Lewandowska Paulina
10. Lichwała Agnieszka
11. Mikulska Justyna
12. Mówińska Kornelia
13. Nowakowska Małgorzata
14. Perzyna Krzysztof
15. Pluta Beata
16. Rachwał Adriana
17. Sala Paulina
18. Satała Patrycja
19. Stachura Paula
20. Staszczyszyn Kamila
21. Szejner Anna
22. Szołdra Monika
23. Szyszka Joanna
24. Świerzko Krzysztof
25. Turkiewicz Joanna
26. Wróbel Magdalena
27. Zakrzewska Malwina
28. Żmuda Renata
29. Żyłka Sylwia

Ic - - wychowawca mgr Łucja Łyko   
klasa informatyczna z rozszerzonym językiem

1. Bednarczyk Patryk
2. Ciopcia Karolina
3. Dąbrzalski Jakub
4. Drogosz Marta
5. Dykiel Judyta
6. Frydel Piotr
7. Jesionek Adam
8. Kiełbasa Adrian
9. Klonowski Wojciech
10. Kordylewski Tomasz
11. Koszka Rafał
12. Kozłowski Hubert
13. Lisiak Łukasz
14. Martynowicz Patryk
15. Procukiewicz Monika
16. Prokopowicz Paweł
17. Rośkowicz Andrzej
18. Rzepecki Paweł
19. Siry Marlena
20. Solecki Konrad
21. Szachniewicz Łukasz
22. Szajnowska Paulina
23. Szenbek Mateusz
24. Taratuta Jarosław
25. Walentynowicz Sylwia
26. Wąż Jarosław
27. Wiercigroch Mariusz
28. Wojnar Marta
29. Żmidziński Tomasz
30. Żywioł Łukasz

Id - - wychowawca mgr Katarzyna Łyszkiewicz   
klasa wychowania fizycznego
z rozszerzonym programem biologii

1. Barna Paulina
2. Bartosiński Radosław
3. Bitner Robert
4. Borak Mercedes
5. Czerniawska Olga
6. Czernecki Artur
7. Domagała Anna
8. Fieniuk Kamil
9. Gondek Diana
10. Gryc Donata
11. Gryka Marcin
12. Jędrzejczak Jan
13. Kadziewicz Przemysław
14. Kaczor Marcin
15. Kos Anna
16. Kubicki Bartosz
17. Lesińska Kalina
18. Lubera Katarzyna
19. Lurka Joanna
20. Łagocki Marceli
21. Małek Rafał
22. Miter Paulina
23. Ostrycharczyk Aleksandra
24. Smernicka Joanna
25. Staniszewska Magdalena
26. Staworowska Klaudia
27. Tyborowska Wioleta
28. Ulatowska Magdalena
29. Woźniak Daniel

Ie - wychowawca mgr Krzysztof Frączek   
klasa humanistyczna

1. Cyrbes Michał
2. Filipowska Barbara
3. Gałecka Patrycja
4. Głąb Marta
5. Grądkiewicz Ewa
6. Jaskulska Barbara
7. Juszczak Beata
8. Kucharczyk Kamil
9. Kukuszkin Angelika
10. Kunicka Anita
11. Kuś Barbara
12. Kwarta Kamil
13. Łukasik Ewelina
14. Maciałek Małgorzata
15. Mickiewicz Joanna
16. Mojsa Natalia
17. Oses Kacper
18. Padło Anna
19. Politacha Paulina
20. Rychlik Kamila
21. Salamon Estera
22. Sambor Wojciech
23. Skrypak Paulina
24. Sorbjan Kamila
25. Stark Marta
26. Stodulski Patryk
27. Studnicki Jakub
28. Subczyńska Malwina
29. Sudoł Paola
30. Trzos Klaudia

If - wychowawca mgr Mariola Makarska-Janicka   
klasa menedżersko-językowa

1. Chudy Joanna
2. Cyniak Karolina
3. Dyka Dagmara
4. Feszter Monika
5. Gałysa Marzena
6. Gurgas Olaf
7. Jastrzębski Rafał
8. Kalina Natalia
9. Kamińska Dorota
10. Kamionka Joanna
11. Krystosiak Krzysztof
12. Magnes Damian
13. Margiel Artur
14. Młynarczyk Tomasz
15. Muszalik Joanna
16. Okupnik Artur
17. Opala Kamil
18. Pocion Natalia
19. Przybył Michał
20. Rybczyński Maciej
21. Rzepka Michał
22. Sadowski Mateusz
23. Sosnowska Marta
24. Sosnowska Monika
25. Surma Aleksandra
26. Szuba Katarzyna
27. Talarska Aleksandra
28. Witkowska Ewelina
29. Wróbel Urszula
30. Ziębicka Anna