Lista przyjętych

Lista przyjętych uczniów do pierwszych klas
III Liceum Ogólnokształc±cego w ¦widnicy
Rok szkolny 2007/2008



Ia - wychowawca mgr Aleksandra Kulak   
klasa muzyczna z realizacj± dĽwięku

1. Barylak Natalia
2. Batog Łukasz
3. Brońska Sandra
4. Chłoń Natalia
5. Cie¶la Martyna
6. Fremel Agata
7. Frydrychowicz Tomasz
8. Furmankiewicz Grzegorz
9. Głuszek Weronika
10. Grabicki Łukasz
11. Gruba Sylwia
12. Jakubczak Mateusz
13. Kajzer Ewa
14. Klimek Maurycy
15. Klucznik Olga
16. Korniewska Marta
17. Krzeczkowska Katarzyna
18. Kusio Kamila
19. Kuta Agnieszka
20. Łynko Aleksandra
21. Majewska Klaudia
22. Natanek Małgorzata
23. Parcheta Marta
24. Pękalski Michał
25. Pluta Agata
26. Puławski Mateusz
27. Słabicka Małgorzata
28. Szeffler Patrycja
29. Suszycka Aleksandra
30. Walas Natalia
31. Turek Anna
32. Zalewska Agnieszka
33. Ziemak Mateusz

Ib - wychowawca mgr Adrian Gnilka   
klasa plastyczna

1. Balant Paulina
2. Bujnicka Justyna
3. Chylińska Marta
4. Czernicki Michał
5. Dawlewicz Karolina
6. Dobrzyńska Marta
7. Dolak Marlena
8. Feldman Jakub
9. Ganczarek Agata
10. Ghulyan Anżela
11. Hajdasz Justyna
12. Hajduk Katarzyna
13. Jarmakow Marta
14. Kozłowska Małgorzata
15. Mikołajek Klaudia
16. Moskal Ewa
17. Pawlak Aleksandra
18. Rękas Jakub
19. Rutkowska Joanna
20. Sisko Sandra
21. Skubel Małgorzata
22. Słupek Monika
23. Stankiewicz Aleksandra
24. Scigajło Małgorzata
25. Slęzak Justyna
26. Towarnicka Roksana
27. Wiencek Bartosz
28. Wygodzka Paulina
29. Zarzycka Bożena
30. Ziomek Katarzyna
31. Półtorak Magdalena.

Ic - - wychowawca mgr Katarzyna Kaczyńska   
klasa informatyczna

1. Bar Beata
2. Biernat Tomasz
3. Borowy Michał
4. Bucka Justyna
5. Czajkowska Magdalena
6. Czarnecki Maciej
7. Drewicz Łukasz
8. Duda Adrian
9. Fukiet Dariusz
10. Gatka Patrycja
11. Godyla Sławomir
12. Kaczmarczyk Marta
13. Kuc Marcin
14. Lewinowicz Damian
15. Masłowska Aneta
16. Masłowski Łukasz
17. Nawrót Radosław
18. Nesterenki Malwina
19. Parobiec Piotr
20. Podobiński Sławomir
21. Popek Oliver
22. Sidor Jakub
23. Sypułowicz Piotr
24. Szabłowski Artur
25. Tarabon Marek
26. Uryniak Wojciech
27. Walichnowski Piotr
28. Wenta Bartosz

Id - - wychowawca mgr Rafał Zięba   
klasa wychowania fizycznego

1. Basta Andrzej
2. Cichocki Paweł
3. Garbacz Monika
4. Głowacki Rafał
5. Głowiński Norbert
6. Janasz Angelika
7. Janik Barbara
8. Kancerz Agnieszka
9. Kasprzyk Radosław
10. Kloc Dominika
11. Kosmowska Jagoda
12. Krzyżanowska Sylwia
13. Kuliński Brajan
14. Łysoń Michał
15. Madziała Maciej
16. Malina Anna
17. Melner Piotr
18. Missa Katarzyna
19. Ożga Fabian
20. Padiasek Anna
21. Pankiewicz Aleksander
22. Pękala Anna
23. Polewacz Patrycja
24. Przybyłko Karolina
25. Sobieralska Patrycja
26. Sołek Łukasz
27. Sta¶kiewicz Patrycja
28. Stępień Magdalena
29. Strugała Agata
30. Szymański Michał
31. Tokarski Mateusz
32. Zielińska Dorota

Ie - wychowawca mgr Janina Koczur   
klasa humanistyczna

1. Sanach Agnieszka
2. B±k Sebastian
3. Buczkowska Anna
4. Burdzy Katarzyna
5. Drożyńska Katarzyna
6. Dudziak Magdalena
7. G±sior Paulina
8. Gębala Daniel
9. Gradow¶ki Michael
10. Grz±dkowska Paulina
11. Hermanowska Paulina
12. Janczyk Katarzyna
13. Kordy Patrycja
14. Kozieł Justyna
15. Król Ewa
16. Krytkowska Magdalena
17. Kuca Witosław
18. Kucała Monika
19. La¶kiewicz Hubert
20. Madera Marcin
21. Michel Joanna
22. Mirek Marzena
23. Misiurka Mateusz
24. Natanek Bartosz
25. Piasecka Anna
26. Poznańska Sylwia
27. Rajczakowska Alicja
28. Rataj Mateusz
29. Skulimowska Sandra
30. Wysoczańska Anna
31. Zarzycki Arkadiusz

If - wychowawca mgr Krystyna Tarabon   
klasa menedżersko-językowa

1. Barchewicz Paulina
2. Budkiewicz Katarzyna
3. Ciebień Marta
4. Czerwiecka Dorota
5. Czoch Justyna
6. Dankiewicz Michał
7. Dawiec Piotr
8. Dominas Adriana
9. Gieras Natalia
10. Jasińska Natalia
11. Kasków Agnieszka
12. KaĽmierczyk Kamil
13. Kędzierski Dominik
14. Klimek Adam
15. Kołodziej Karolina
16. Kujacz Justyna
17. Kuklis Karolina
18. Lipiec Agata
19. Łabieńska Ewa
20. Matwin Joanna
21. Perkowska Iwona
22. Pisowicz Karol
23. Porębski Ariusz
24. Skrzecz Romana
25. Sordyl Patrycja
26. Walicka Izabela
27. Wolak Mateusz
28. Zabdyr Daria
29. Zaj±c Martyna
30. Zwięczak Patrycja