Lista przyjętych

Lista przyjętych uczniów do pierwszych klas
III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
Rok szkolny 2008/2009



Ia - wychowawca mgr Dorota Walicka   
klasa muzyczna z realizacją dźwięku

1. Gancarczyk Mateusz
2. Jasińska Marta
3. Kmera Radosław
4. Kotula Marta
5. Kramarczuk Katarzyna
6. Kruk Daniel
7. Kuca Witosław
8. Kukułka Ewelina
9. Lutz Ireneusz Marek
10. Młynarska Karolina
11. Moderacka Paulina
12. Natanek Małgorzata
13. Olczyk Patrycja
14. Patalon Marlena
15. Pindel Karolina
16. Różańska Natalia
17. Sadowska Sylwia
18. Synówka Agnieszka
19. Szczygieł Piotr
20. Tracz Teresa
21. Turek Małgorzata
22. Tynda Alicja
23. Tyrka Justyna
24. Urban Martyna
25. Waliszek Paulina
26. Wiecheć Patrycja
27. Zawadzki Mariusz

Ib - wychowawca mgr Beata CZerkawska   
klasa plastyczna

1. Andruszowska Kamila
2. Babiarz Klaudia
3. Babraj Kinga
4. Buda Magdalena
5. Chmielek Anna
6. Danieluk Joanna
7. Domińska Joanna
8. Dziurdzia Patrycja
9. Filek Magdalena
10. Głuszek Dagmara
11. Gnutek Dagmara
12. Grządkowska Olga
13. Hejducka Anna
14. Janik Marta
15. Kasprzak Damian
16. Kochan Aleksandra
17. Korpas Dajana
18. Kuca Aleksandra
19. Osienienko Marcin
20. Peryt Dagmara
21. Piotrowska Klaudia
22. Płaczaszek Paulina
23. Popowicz Anna
24. Rajnik Natalia
25. Rogosz Kamila
26. Sadowska Sara
27. Stępniak Beata
28. Szczepańska Dorota
29. Wasielewska Roksana
30. Węgrzyn Małgorzata

Ic - - wychowawca mgr Agnieszka Guziak   
klasa informatyczna

1. Bartnik Michał
2. Biała Małgorzata
3. Bondarek Adrian
4. Borkowski Maciej
5. Chudy Piotr
6. Danieluk Anna
7. Daras Angelika
8. Fujawa Dawid
9. Gol Magdalena
10. Grabowsk Piotr
11. Horodyski Oskar
12. Hujdus Daniel
13. Janus Marcin
14. Kanicka Beata
15. Kędzierski Łukasz
16. Kloc Rafał
17. Łatka Mateusz
18. Mielczarek Magdalena
19. Milańczyk Jakub
20. Myśliwski Marek
21. Przybyło Paulina
22. Pudłowski Tomasz
23. Skowron Michał
24. Solska Jolanta
25. Stadnicki Bartosz
26. Topolski Paweł
27. Zalewski Piotr
28. Zaremba Patrycja

Id - - wychowawca mgr Bogusław Buczko   
klasa wychowania fizycznego

1. Adamus Paweł
2. Andrulaniec Ewelina
3. Araszczuk Magdalena
4. Bitner Przemysław
5. Burska Maria
6. Cieśla Justyna
7. Gączkowski Sławomir
8. Grajner Marcin 0
9. Kamiński Jakub
10. Kamińska Nina
11. Kiełb Aleksandra
12. Kępa Patrycja
13. Kotus Adrian
14. Kraus Damian
15. Kurek Katarzyna
16. Marciniak Jakub
17. Mglej Anna
18. Miętkiewicz Mariusz
19. Moor Anna
20. Lisak Joanna
21. Pacułt Michał
22. Pawełczyk Angelika
23. Pokrzywa Sandra
24. Poznańska Ewelina
25. Purgał Paweł
26. Rogaczewski Kamil
27. Sieniarski Paweł
28. Sulikowska Justyna
29. Wołyniak Marcin

Ie - wychowawca mgr Regina Romaniuk   
klasa humanistyczna

1. Adamczyk Joanna
2. Chodór Przemysław
3. Długosz Claudia
4. Duketov Milena
5. Hałdaś Mateusz
6. Kaczmar Adam
7. Karpińska Monika
8. Kasprzak Janusz
9. Książek Jolanta
10. Kucaj Dorota
11. Kuczyńska Joanna
12. Kułaga Mateusz
13. Lalko Joanna
14. Lerch Aleksandra
15. Lipka Monika
16. Łukasiak Katarzyna
17. Maciejewska Emilia
18. Mazur Kamila
19. Parobiec Piotr
20. Pasternak Tomasz
21. Smutek Klaudia
22. Strugalska Weronika
23. Szarwaryn Magdalena
24. Szilder Irena
25. Truszkowska Karolina
26. Wicik Renata
27. Wizner Joanna
28. Wojak Łukasz
29. Ziaja Karolina
30. Żmuda Jadwiga
31. Żołędziewski Wojciech

If - wychowawca mgr Jolanta Wiktorko   
klasa menedżersko-językowa

1. Adamczyk Paulina
2. Bajor Aleksandra
3. Dereń Joanna
4. Dżugaj Justyna
5. Futoma Agnieszka
6. Kieler Roksana
7. Kramarczyk Paulina
8. Kukla Magdalena
9. Kunysz Weronika
10. Luba Aleksander
11. Łabędzki Jakub
12. Michułka Patrycja
13. Morchot Marcin
14. Nalewajko Marta
15. Ołdziejewska Aleksandra
16. Pałamarz Karol
17. Panter Patrycja
18. Paruch Angelika
19. Paterak Angelika
20. Piotrowska Joanna
21. Prusiński Maksym
22. Sochowicz Justyna
23. Staszczyszyn Karolina
24. Struzik Marzena
25. Walaszczyk Karolina
26. Wilczewski Mateusz
27. Woj decka Karolina
28. Wróbel Dominika
29. Wróblewska Magdalena
30. Zielińska Alicja
31. Ziółkowski Mateusz
32. Zych Roksana