Lista przyjętych

Lista przyjętych uczniów do pierwszych klas
III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
Rok szkolny 2009/2010



Ia - wychowawca mgr KRZYSZTOF FRĄCZEK   
klasa muzyczna z realizacją dźwięku

1. Adamczyk Ewelina
2. Bodurka Jaśmina
3. Break Bernadeta
4. Bura Małgorzata
5. Chęciek Amanda
6. Domański Filip
7. Dudzic Weronika
8. Fudali Justyna
9. Grzywacz Marzena
10. Hołub Klaudia
11. Ingram Jagoda
12. Jagielska Joanna
13. Jarosz Kamil
14. Kluzek Marcin
15. Krzysiak Łukasz
16. Łakota Łukasz
17. Malina Natalia
18. Molendowicz Jakub
19. Mrugała Pamela
20. Opalińska Żaneta
21. Pawlik Anna
22. Serafin Kinga
23. Starzyk Paweł
24. Supranowicz Paulina
25. Szymonek Katarzyna
26. Turek Małgorzata
27. Tymiński Krystian
28. Waligóra Magdalena
29. Wenerski Michał
30. Widuto Natalia
31. Wieczorek Aleksandra
32. Żerdzińska Katarzyna

Ib - wychowawca mgr MACIEJ PERSKI   
klasa plastyczna

1. Babisz Angelika
2. Barchewicz Katarzyna
3. Błaszczyk Joanna
4. Borgosz Martyna
5. Brzegowy Ewa
6. Bujnicka Paulina
7. Bystrzycka Agnieszka
8. Galas Aleksandra
9. Gawron Agnieszka
10. Koba Barbara
11. Kowal Żaneta
12. Kozakow Sandra
13. Lach Kamil
14. Lorens Paulina
15. Malczyk Aleksandra
16. Mierzwa Adrian
17. Niedźwiedzińska Monika
18. Nowicka Katarzyna
19. Rakoczy Marta
20. Sidor Ewelina
21. Siwek Dajana
22. Soczewka Anna
23. Stanek Arkadiusz
24. Sumlińska Sara
25. Szablewska Agata
26. Szymańska Klaudia
27. Śliwa Małgorzata
28. Tomaszewska Justyna
29. Wąsowska Małgorzata
30. Wolfram Michał
31. Zięba Ola
32. Żurek Justyna

Ic - - wychowawca mgr ŁUCJA ŁYKO   
klasa wychowania fizycznego z rozszerzonym programem biologii

1. Balcerek Marta
2. Baltadzis Marek
3. Betlej Kamil
4. Brzegowa Anna
5. Chaber Mateusz
6. Cichoń Aleksandra
7. Gacek Agnieszka
8. Hoćko Marta
9. Hołyszewski Błażej
10. Jarosz Alan
11. Jodko Maciej
12. Kolarski Łukasz
13. Kowalska Klaudia
14. Kulczycki Michał
15. Kuraś Kacper
16. Luber Rafał
17. Łukaszewicz Natalia
18. Łyszczarz Marceli
19. Maciejczyk Paweł
20. Matkowska Magdalena
21. Mozol Daniela
22. Natanek Izabela
23. Olesińska Katarzyna
24. Ożóg Daria
25. Pałkiewicz Wojciech
26. Piórek Monika
27. Podgórska Agnieszka
28. Smagło Patrycja
29. Stopa Natalia
30. Straszak Paula
31. Szmańda Jakub
32. Szymocha Wojciech
33. Tyndel Ryszard

Id - wychowawca mgr BEATA SZUMSKA   
klasa humanistyczna

1. Bielat Marcin
2. Bokszczanin Wiktoria
3. Brzózka Marcelina
4. Bujak Ewelina
5. Czykieta Magda
6. Gadzina Anna
7. Gnutek Ewa
8. Howorko Filip
9. Karniej Alicja
10. Kłos Alicja
11. Kmieć Rachela
12. Korczyńska Ewa
13. Kownacki Przemysław
14. Krasoń Karolina
15. Krawczyk Malwina
16. Kubas Agnieszka
17. Laskowicki Tomasz
18. Liwo Dawid
19. Maliszewska Anna
20. Miemus Mateusz
21. Mikołajczyk Agata
22. Paterak Patrycja
23. Pławecki Dominik
24. Posacka Sandra
25. Poświatowska Justyna
26. Prałat Marek
27. Rynkiewicz Radosław
28. Suchodolska Katarzyna
29. Szewczyk Michał
30. Ulatowska Aleksandra
31. Wójcik Katarzyna

Ie - wychowawca mgr MARIOLA MAKARSKA-JANICKA   
klasa menedżersko-językowa

1. Bukalski Kornel
2. Chodyra Dawid
3. Dobrowolski Michał
4. Dżugaj Jolanta
5. Grubiak Justyna
6. Harmaty Dominika
7. Karaś Katarzyna
8. Kiryłow Bartosz
9. Kocon Katarzyna
10. Komorowska Karolina
11. Konieczna Sandra
12. Krzyśko Magda
13. Lewinowicz Patryk
14. Łuczak Justyna
15. Małek Michał
16. Markiewicz Marcelina
17. Mikołajczyk Elżbieta
18. Moszyńska Magdalena
19. Mroczek Dariusz
20. Nalewajko Alicja
21. Niedźwiecki Jakub
22. Patycka Ewelina
23. Piotrowska Magdalena
24. Powroźnik Aleksandra
25. Stefanienko Aleksander
26. Szczygieł Sebastian
27. Tatarski Tomasz
28. Trzcińska Alicja
29. Tymcio Michał
30. Wnęk Łukasz
31. Zakrocka Daria