Kwesta PCK „GODNE DZIECIŃSTWO”

kwesta pckW dniach 11-13.04.2014 w świdnickim Supermarkecie Tesco odbyła się zbiórka pieniędzy pod hasłem „Godne Dzieciństwo” zorganizowana przez Oddział Rejonowy PCK w Świdnicy. W akcji nie mogło zabraknąć młodzieży z III LO w Świdnicy. 15 wolontariuszy     z klas I b, I c i II c zebrało ponad 1000 złotych. Najbardziej skuteczne w kwestowaniu okazały się Julia Borysionek z kl. I b (161,21zł) i Jolanta Kurzac z kl. 1 c (130,68zł). Zebrane środki finansowe zostaną przekazane do szkół podstawowych na dożywianie dzieci oraz na dofinansowanie wypoczynku letniego dla młodzieży.

Serdecznie dziękuję w imieniu OR PCK w Świdnicy

Mariola Makarska-Janicka