Wybory! Wybory! Wybory!

W poniedziałek, 19 czerwca 2023 roku, w Liceum Skłodowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Uczniowskich. Zgodnie z obowiązującym w szkole regulaminem SU i przepisami ordynacji wyborczej, do Zarządu weszli:

  1. Julia Fitrzyk, 1b – z największą liczbą głosów,
  2. Krystyna Kędzierska, 2b – z drugim wynikiem,
  3. Elżbieta Gardzielewska – 1b,
  4. Martyna Golon – 1a,
  5. Julia Bujak – 1c,
  6. Krzysztof Grabkowski – 1d.

Rzecznikiem Praw Uczniowskich został wybrany Alan Fitrzyk z klasy 2a.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Uroczyste przekazanie obowiązków, nowym przedstawicielom społeczności uczniowskiej Liceum Skłodowskiej, odbędzie się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024. Kadencja Nowych Władz Uczniowskich będzie trwała dwa lata!

Liczymy na owocną współpracę.

Opiekunki SU