
W poniedziałek, 19 czerwca 2023 roku, w Liceum Skłodowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na Rzecznika Praw Uczniowskich. Zgodnie z obowiązującym w szkole regulaminem SU i przepisami ordynacji wyborczej, do Zarządu weszli:
- Julia Fitrzyk, 1b – z największą liczbą głosów,
- Krystyna Kędzierska, 2b – z drugim wynikiem,
- Elżbieta Gardzielewska – 1b,
- Martyna Golon – 1a,
- Julia Bujak – 1c,
- Krzysztof Grabkowski – 1d.
Rzecznikiem Praw Uczniowskich został wybrany Alan Fitrzyk z klasy 2a.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Uroczyste przekazanie obowiązków, nowym przedstawicielom społeczności uczniowskiej Liceum Skłodowskiej, odbędzie się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024. Kadencja Nowych Władz Uczniowskich będzie trwała dwa lata!
Liczymy na owocną współpracę.
Opiekunki SU
