Dzień otwarty w ASP

W piątek 22 marca 2024 roku razem z wybranymi uczniami klas plastycznych wzięliśmy udział w „Dniu otwartym” wrocławskiej ASP. Była to wyjątkowa okazja, żeby poznać wszystkie profile Akademii. Każda pracownia była udostępniona zainteresowanym z cała kadrą oraz studentami, którzy chętnie odpowiadali na pytania związane z programem.
Okazało się, że uczelnia oferuje wiele nowych kierunków dając tym samym nieograniczone możliwości w dziedzinie sztuk plastycznych.
Ostatnim punktem programu była rozmowa i korekta, którą prowadził prof. Wojciech Lupa odpowiedzialny za pracownię 207, w której również studiowałam.
Pełni wrażeń i pomysłów wróciliśmy do Świdnicy. Obiecałam, że wkrótce wrócimy w nowym składzie.

Kamila Karst