Po raz piąty Świdnica przystępuje do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zmagania potrwają przez cały czerwiec, a udział może wziąć każdy rowerzysta, który pobierze aplikację „Aktywne Miasta” i wybierze miasto, dla którego będzie zbierać kilometry.
Więcej informacji na stronie sport.swidnica.pl
Zapraszamy do udziału.
