Świdnica walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski (2025)

Po raz piąty Świdnica przystępuje do ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Zmagania potrwają przez cały czerwiec, a udział może wziąć każdy rowerzysta, który pobierze aplikację „Aktywne Miasta” i wybierze miasto, dla którego będzie zbierać kilometry.

Więcej informacji na stronie sport.swidnica.pl

Zapraszamy do udziału.