Chór Pryma Voce pod kierownictwem Pani Katarzyny Szymko-Kawalec wystąpił w Książu

Właściwie był to okazały debiut naszego muzycznego zespołu pod opieką nowej Pani dyrygent, która potrafiła w krótkim czasie przygotować z uczniami różnorodny wokalno-instrumentalny, w części także autorski, i pełen emocji występ. Został on entuzjastycznie przyjęty przez przybyłych do Zamku Książ gości, wśród których byli m.in.: Pan Piotr Kozdrowicki – Wicewojewoda Dolnośląski, Pani Ewa Skrzywanek – Dolnośląska Kurator Oświaty, Pan Roman Szełemej – Prezydent Wałbrzycha, Pani Beata Moskal-Słaniewska – Prezydent Świdnicy, Pan Grzegorz Stawarz – Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Powiat Świdnica, ale przede wszystkim przez grono dyrektorów i nauczycieli szkół regionu wałbrzyskiego, którzy tego dnia zostali uhonorowani odznaczeniami państwowymi i nagrodami za swoją pracę na rzecz edukacji.
Gratulujemy zatem i Pani dyrygentce, i całemu zespołowi, z niecierpliwością czekając na szkolne występy.