Mamy awans!

Mirosława Kalkis – uczennica klasy IIa udowodniła, że filozofia może być dziedziną inspirującą i porywającą. Właśnie dotarły do nas wieści o jej awansie do zawodów okręgowych XVIII Olimpiady Filozoficznej. 17 stycznia w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego mierzyć się będzie z testem z zakresu historii filozofii i esejem na zadany temat. Gratulujemy i trzymamy kciuki. Wszak już Leonardo da Vinci twierdził, że „posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka”.
Opiekunem naszej olimpijki jest pani A. Kulak