Kochani!! Pamiętajcie, że już 4 i 5 grudnia pierwsze w naszej szkole WYMIANKOWO 
a wraz z nim zbiórka charytatywna dla dzieci z wałbrzyskich domów dziecka (wsparcie znanej i pięknej akcji MotoMikołaje Wałbrzych). Prosimy o przynoszenie:
- przyborów i artykułów szkolnych (farby, pisaki, kredki, cienkopisy, plastelina, papier kolorowy, blok rysunkowy, papier ksero)
- środków higieny (żele do mycia, szampony do włosów, szczoteczki i pasty do zębów, ręczniki papierowe)
- bidonów i śniadaniówek
- słodyczy wszelkich
- pieluszek do rozmiaru 4
Wszystko to odbędzie się w auli podczas przerw od godz. 8:45 do 14:30.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

