MotoMikołajki to szczytna akcja,która odbywa się w całej Polsce 6 grudnia. Polega na paradzie motocyklistów ulicami miast i zbiórce darów oraz pieniędzy dla dzieci z domów dziecka.
My przyłączyliśmy się do akcji zorganizowanej już po raz kolejny na terenie Wałbrzycha i zebraliśmy artykuły szkolne, słodycze oraz środki higieny.
Gorące i otwarte serca w tym grudniowym świątecznym czasie to piękny akt człowieczeństwa i pomocy bliźnim. A więc pomagajmy nadal, aby to ciepło i radość niosły się i zarażały innych


