Co dalej maturzysto?

W marcu uczniowie klas czwartych zapoznają się z ofertami szkół wyższych i policealnych.
10 marca grupa ponad trzydziestu uczniów wzięła udział w Prezentacji szkół wyższych i policealnych z regionu Dolnego Śląska zorganizowanych w I LO w Świdnicy.
18 marca klasy czwarte i I d uczestniczyły w spotkaniu z przedstawicielem Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie.
24 marca klasy czwarte poznawały ofertę Dolnośląskiego Zespołu Szkół Medyczno-Sportowych – Szkoły Policealnej Służb Społecznych i Medycznych w Świdnicy.