W Międzynarodowym Dniu Poezji uczennice naszej szkoły wzięły udział w Młodzieżowym Turnieju Jednego Wiersza zorganizowanym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Anna Chudziak z klasy II a, Hanna Pawłowska z klasy II b i Dominika Szczepańska z klasy III a tworzyły własne utwory inspirując się poezją dwudziestolecia międzywojennego.
Więcej na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy https://mbp.swidnica.pl/2026/03/24/mlodziezowy-turniej-jednego-wiersza-inspirowany-tworczoscia-poetow-dwudziestolecia-miedzywojennego-2/

