„Gruzja – fascynująca podróż” 
to konkurs organizowany przez Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W lutym odbył się szkolny etap konkursu, w którym wzięło udział 8 uczniów z klas II i III. Do etapu regionalnego awansowały Hanna Anusz i Yana Yamborko z klasy 3e oraz Martyna Gmyrek i Wiktoria Przychocka z klasy 3d. Dziewczyny 24 marca reprezentowały szkołę w II etapie konkursu, który się odbył w siedzibie DODN w Wałbrzychu. Miło nam poinformować, że Hanna Anusz zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego i będzie miała za zadanie zaprezentować przed komisją „Góry Gruzji” . Nagrodą w konkursie jest wycieczka do Gruzji, więc trzymamy kciuki za Hanię. Organizatorką konkursu w szkole i ambasadorką kultury gruzińskiej od kilku lat jest pani Mariola Makarska-Janicka 
