Majówka majówką, ale MY dzialaMY

🫶🐕🐈‍⬛ Z uwagi na fakt, że ze świdnickim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt jesteśmy jako szkoła bardzo związani i dla jego podopiecznych nieustannie organizujemy pomoc, rownież w czasie pięknego słonecznego weekendu majowego nie zabrakło nas na Festiwalu Kwiatów w Książu. Sprzedawałyśmy schroniskowe gadżety i promowałyśmy adopcję oraz opiekę nad zwierzętami. Odwiedzający byli bardzo hojni, a my dodatkowo przyjemnie i pożytecznie spędziłyśmy czas. PolecaMY taką aktywność i wspieranie bezdomniaków w każdej możliwej formie👍🩷🦮
Wolontariuszki z 3a: Dominika i Sarah