Czy zastanawialiście się kiedyś jak i gdzie możecie łapać oddech tak by był on naturalnie relaksujący i wspierający nasze zdrowie „both” psychiczne i fizyczne?
Klasa 1d – psychologiczno-społeczna poznaje różne metody pracy wspierającej mental. Z początkiem wiosny uczestniczyliśmy w Kąpieli Leśnej, nie w wodzie a w dźwiękach, zapachu, fakturach i smakach, w cieniu i w słońcu, a co najcudowniejsze w zatrzymaniu i spokoju. Czas bez presji czasu, oceny innych i w pełnym kontrakcie z przyrodą i samym sobą. Warsztaty idealne dla każdego człowieka w każdym wieku. Może powinny stać się tradycją dla utrzymania zdrowia i spokoju?
