Emilia Dymitruk, Natalia Urbaniak i Marcel Szewczyk, uczniowie klasy humanistycznej z edukacją muzyczną i teatralną, reprezentują Świdnicę i Powiat Świdnica w Biberach. Trwa tam kolejna edycja wiosennego muzycznego święta, w którym młodzież III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy ma okazję wystąpić w ramach partnerstwa miast przed niemiecką publicznością; podczas ulicznego pikniku i wieczornej gali.
Uczniów przygotowała Pani Profesor Katarzyna Szymko-Kawalec.
