„Lowizm, czyli na szlaku po ulgę”

Lowizm… niezwykła rozmowa Pani Profesor Aleksandry Kulak z Filipem Cembalą o życiu, muzyce, relacjach i literaturze.

Więcej na stronie swidnica24.