Hania Gardzielewska ze złotem i srebrem

Uczennica klasy pierwszej III LO walczyła w międzynarodowym turnieju sumo w Niemczech w 10 Roland Cup w Brandenburgu. Hania wywalczyła dwa medale.

Gratulujemy!