Uczennica klasy pierwszej III LO walczyła w międzynarodowym turnieju sumo w Niemczech w 10 Roland Cup w Brandenburgu. Hania wywalczyła dwa medale.
Gratulujemy!

Uczennica klasy pierwszej III LO walczyła w międzynarodowym turnieju sumo w Niemczech w 10 Roland Cup w Brandenburgu. Hania wywalczyła dwa medale.
Gratulujemy!
