Hanna Anusz z klasy III E oraz p. Mariola Makarska-Janicka zostały zaproszone na Galę Konkursu DODN „Gruzja – fascynująca podróż” we Wrocławiu.
Podczas uroczystości wręczono dyplomy, podziękowania i nagrody finalistom etapu wojewódzkiego oraz ich nauczycielom. Szczególnym momentem gali była prezentacja najlepszych prac poświęconych Gruzji, przygotowanych przez młodzież.
Już w czerwcu 10 laureatów konkursu wyruszy na wycieczkę do Gruzji. To była wyjątkowo miła i inspirująca uroczystość! 

