Wycieczka do Gdańska

Gdańsk przywitał uczniów pięknym słońcem a trzydniowa wycieczka klas 2b i 1c ze Skłodowskiej okazała się strzałem w dziesiątkę 😎
Młodzież pod opieką wychowawców, p. Aleksandry Popławskiej i p. Michała Sawko oraz p. Marty Lasockiej zrealizowała intensywny plan zwiedzania miasta i zobaczyła między innymi: Teatr Szekspirowski, Europejskie Centrum Solidarności, Muzeum Iluzji DeJaVu oraz poruszające Muzeum II Wojny Światowej. Nie zabrakło też klasycznych punktów programu, takich jak Droga Królewska, Fontanna Neptuna czy panorama z Góry Gradowej i wieży Kościoła Mariackiego.
Wielką niespodzianką i dodatkową atrakcją był fantastyczny rejs po ujściu Wisły aż do samego cypla Westerplatte ⚓.
Wszyscy wrócili zmęczeni, ale niezwykle zadowoleni i pełni niezapomnianych wspomnień 🌊 Zapraszamy do oglądania zdjęć z tego udanego wyjazdu.