Monika Borzym & Band w Trójce

Fascynujące spotkanie, niezapomniane przeżycie i niezwykły muzyczny warsztat z jedną z najlepszych wokalistek jazzowych młodego pokolenia i towarzyszącymi jej muzykami: perkusistą Pawłem Dobrowolskim, basistą Marcinem Pendowskim, gitarzystą Krzysztofem Kawałko oraz pianistą Michałem Kowalskim. Usłyszeliśmy kilka piosenek z płyt Moniki (nagranych w USA, gdzie artystka mieszka na co dzień) oraz standardów jazzowych. Ale przede wszystkim zagraliśmy i zaśpiewaliśmy wspólnie z muzykami klasycznego bluesa do stworzonego podczas warsztatu tekstu.