Teatr

Casting do spektaklu „Igraszki z diabłem”

UWAGA!!! Chciałbyś wziąć udział w teatralnej przygodzie? Jesteś odważny i masz ciekawe pomysły? Dysponujesz czasem? Przyjdź na casting do spektaklu „Igraszki z diabłem”. Środa 15 października 2014, godzina 16:15 Aula III LO Zapraszam Aleksandra Kulak

MIM o CHODEM: taaaaki gest :)

  Wrocławski Teatr Pantomimy to kolejny partner Trójki, który od września 2014r. wzbogaci ofertę edukacyjną Naszego Liceum przy Kościelnej 32 (będą kolejne warsztaty, spotkania i spektakle – specjalnie z myślą o uczniach III LO). Z listu intencyjnego: „Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, chcąc wesprzeć ofertę dydaktyczno-kulturalną skierowaną do uczniów klas teatralnych III Liceum Ogólnokształcącego …

MIM o CHODEM: taaaaki gest 🙂 Czytaj więcej »