Lekcja wf na siłowni
Dnia 26.05.2014 klasa Ib { chłopcy}uczestniczyła w zajęciach w ramach lekcji wf na siłowni ” Koloseum” w Świdnicy. Zajęcia w formie treningu obwodowego prowadził i organizował Bogusław Buczko. Uczniowie korzystali z wielu urządzeń i przyborów będących na wyposażeniu siłowni nieodpłatnie. Planuje się kolejne treningi w tym klubie. Najbliższy będzie miał charakter treningu typu „cross – …





