Zaśpiewaliśmy dla Niepodległej
W piątkowe popołudnie młodzież III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy wzięła udział w śpiewankach patriotycznych, które od kilku lat odbywają się pod hasłem „Zaśpiewajmy za cały nasz kraj wspaniały”. Pieśni i piosenki patriotyczne, z mieszkańcami Świdnicy i młodzieżą z MDK, zaśpiewał Chór Pryma Voce, kierowany przez Panią profesor Joannę Janas. Spotkanie poprowadzili uczniowie …










