„Książkowe polecajki: Przeczytałam/em-polecam!”
Zakończył się konkurs literacki pt. „Książkowe polecajki: Przeczytałam/em-polecam!”. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy przysłali swoje recenzje.Nagrodzone prace będą publikowane na stronie internetowej szkoły. Komisja konkursowa przyznała trzy nagrody i siedem wyróżnień. Laureaci: Nagrody: I miejsce – Weronika Dębek, klasa 4cII miejsce – Weronika Samsel, klasa 3fIII miejsce – Ewa Śmigiel, klasa 3a Wyróżnienia: Wiktoria Markowska, klasa …
„Książkowe polecajki: Przeczytałam/em-polecam!” Czytaj więcej »








